Trochu jiná autopůjčovna

snimek-obrazovky-2016-12-21-v-18-05-36

Autopůjčovnami se to v našem hlavním městě jen hemží, vyznat se mezi nimi není jednoduché a leckteré působí, jako by z nás chtěly vytáhnout poslední korunu. Proto je vždy skvělé, když někdo přijde s něčím novým, neotřelým a cenově dostupným. Půjčovna osobní aut a dodávek AutoOdStrejdy vám půjčí auto od lidí, jako jste vy – už od 15 Kč na den.

Jak to funguje?

Autoodstrejdy.cz se specializuje na půjčování vozů přímo od majitelů. Systém je velice prostý: na jedné straně se nachází člověk, který shání auto na dovolenou, na stěhování či na projížďku, na druhé straně pak jednotlivec nebo firma vlastnící více automobilů, z nichž některý pravidelně nevyužívá. Autopůjčovna v Praze hraje roli zprostředkovatele. Do své sítě zapojila jak majitele luxusních vozů, díky nimž si můžete vyzkoušet, jaké to je řídit drahý sporťák, tak standardních vozů vhodných na dovolenou či do města, reprezentativních firemních aut, a dokonce i dodávek a náklaďáků. Dokáže tak zabezpečit potřeby opravdu každého klienta.

Pasivní příjem navíc se hodí

Vlastníte auto, které vám většinu roku jen tak stojí v garáži? Nechte ho, aby vám vydělávalo. S půjčovnou Autoodstrejdy.cz máte stoprocentní jistotu, že auto udáte. Jedná se totiž o stránku s obrovskou návštěvností, která se dlouhodobě nachází na samém vrcholu ve vyhledávačích. Možná se ho nepodaří pronajmout každý den, rozhodně vám ale pár tisíc za měsíc vydělá – a to není zanedbatelná suma. Ptáte se, zda je to bezpečné? Rozhodně! Navíc si můžete sami nastavit cenu a budete mít přehled o tom, komu vůz půjčujete.

Výhodný pronájem

Co když žádné auto navíc nemáte, a naopak by se vám jedno hodilo? Má tento systém oproti klasickým autopůjčovnám výhodu i pro vás? Tak především: u strejdy drží ceny proklatě nízko. Ve srovnání s většinou autopůjčoven na trhu ušetříte 20 až 50 %. Dalším plusem je obrovský výběr. Nezáleží na tom, zda hledáte půjčovnu dodávek v Praze, nebo chcete vzít přítelkyni na výlet v kabrioletu, zde vyhoví každému. Web totiž využívají majitelé osobních aut, dodávek, přívěsů, náklaďáků, karavanů i raftů. Zdá se vám, že tak ideální systém prostě nemůže fungovat? Zastavte se na stránkách Autoodstrejdy.cz a přečtěte si reference nadšených klientů!

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.