Tónování autoskel i bezpečnostní fólie mají smysl

celopolep-1

Říkáte si, že nejrůznější autofólie nejsou nic pro vás? Možná vás o opaku přesvědčí jejich výhody, které skýtají nejen s ohledem na vzhled, ale zejména z hlediska komfortu a bezpečnosti. Sklo jako součást každého vozidla představuje vůbec nejméně dokonalý materiál. Co se týče jeho vlastností, je velmi křehké na rozbití, má velkou tepelnou vodivost a nedokonalé zaclonění vůči slunečním paprskům.

Profesionálním tónováním autoskel ke komfortnější jízdě

Sluneční záření pro řidiče a majitele vozidel většinou nepředstavuje žádný důvod k radosti. V první řadě může představovat hrozbu z hlediska bezpečnosti, neboť ostré sluneční světlo může řidiče v kritické situaci oslnit, jeho teplotní složka za skly způsobuje např. při dlouhodobé jízdě nadměrnou únavu a podrážděnost, a může být tak příčinou dopravní nehody. Řidiče a pasažéry potom značně obtěžuje vysoká teplota, která v tropických dnech může snadno dosáhnout kritické, život ohrožující hodnoty. Ovšem i pro samotné vozidlo nejsou sluneční paprsky nijak žádoucí. UV záření totiž způsobuje předčasné blednutí barev karosérie. Rovněž dochází k blednutí plastových prvků, a to vně i uvnitř vozidla. A v neposlední řadě zapříčiňuje také popraskání koženého čalounění a dalších čalouněných částí v interiéru, což má za následek zbytečné snížení hodnoty vašeho vozu při jeho následném prodeji.

Odpověď na tyto problémy nabízí kvalitní protisluneční fólie, které dokážou zadržet téměř 60 procent nežádoucího slunečního záření, u inovativních keramických fólií je to až 93 procent. Přidanou hodnotou autofólií je luxusní vzhled, který celému vozidlu propůjčují. Nezbytná je ovšem precizní aplikace těchto fólií, aby se předešlo vzniku nevzhledných vzduchových bublin. Proč nevyužít možnosti tónování autoskel Brno pro komfortnější cestování a vylepšení vzhledu vozidla?

Kvalitními fóliemi k větší bezpečnosti

Dalším, neméně důležitým přínosem autofólií je bezpečnost. Speciální bezpečnostní fólie totiž fungují jako účinná překážka proti vniknutí cizích předmětů do vozidla. Okno se sice při opravdu velkém nárazu s velkou pravděpodobností rozbije, ale sklo se nerozsype všude kolem. To je ovšem zaručeno pouze při odborné aplikaci bezpečnostní fólie v Brně. Udělejte pro bezpečnost své rodiny více…

celopolep-14
Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.