Moje zkušenost s Přehraj.to

Snímek obrazovky 2017-07-09 v 9.11.57

V televizi věčně nic nedávají a stahování filmů je zbytečně zdlouhavé. Při naší rychlosti internetu bych musel na každé stažení čekat několik hodin a přemýšlet dopředu, na co se budu chtít zítra dívat, abych si to stáhl předem, mi přijde zbytečné. Hledal jsem proto nějakou online filmotéku, kde by se daly filmy pouštět bez stahování.

Vyzkoušel jsem několik takových služeb od online portálů různých televizí, kde se dají seriály i filmy sledovat zpětně, až po tolik opěvovaný Netflix. Nejsem ale zas až takový filmový maniak, abych platil každý měsíc několik stovek. Po pár měsících zkoušení a hledání jsem tedy zakotvil u Přehraj.to – především kvůli výhodnému cenovému modelu.

Na Přehraj.to platím necelou tisícovku za rok, což mi přijde jako schůdná částka. Platba je navíc bezpečná, přestože příliš často kartou na internetu neplatím, tentokrát jsem se nebál. Pokud to srovnám s cenou Netflixu nebo částkou, kterou bych platil za satelitní televizi, jde jasně vidět, že výhodnější řešení bych hledal těžko.

Po předplacení se můžu dívat neomezeně, klidně ve tři hodiny ráno, nic se neseká. Filmy nemusím stahovat, v online přehrávači nejsou žádné otravné reklamy, ani se mi po spuštění filmu neotevírají žádné pochybné weby s oznámením, že jsem vyhrál nový iPhone.

Jediné, co mi na webu Přehraj.to trochu chybí, je rozdělení filmů do kategorií. Vždy si musím vygooglit film na internetu a pak se podívat, zda jej tady mají. Rád sleduji akční a válečné příběhy, tak by se mi líbilo, kdyby je tady šlo hledat podle kategorie.

Jako mínus vidím pouze absenci kategorií, proto dávám službě celkově 5 hvězdiček a rád ji doporučím dál. Výběr filmů je obrovský, cena odpovídající.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.

1 Comment
Petr

🙂 mohu potvrdit, že je to super! Používáme doma. Docela vtipná pasáž s tím iPhonem. Ale dám tip, pokud přeci jen ten iPhone nikde nevyhrajete, můžete si pořídit například levný iPhone 6 tady.

Comments are closed.