Kde koupit stěrače za příznivou cenu?

Někdy si vůbec neuvědomujeme, jak moc jsou stěrače důležité. Aby ne, když se řadí mezi bezpečností prvky vozidla. Právě ony zajišťují dobrý výhled z auta za nepříznivého počasí a nejen to, ale také tehdy, když jedeme po prašné cestě. Z toho důvodu je velice důležité, aby jejich funkce byla vždy dobrá. A to můžeme zajistit jedině tehdy, když je budeme pravidelně měnit.

Nejlepší čas pro výměnu stěračů

Nejlepší čas pro jejich výměnu je na jaře. Ovšem, pokud sledujete, že stěrače neodvádí svou funkci tak, jak mají, vyměňte je bez ohledu na to, jaké je roční období. Na jaře se mění z toho důvodu, že po létě, kdy na ně působí UV záření a po zimě, kdy jsou vystaveny mrazu a soli, značně ztrácí na své kvalitě a špatně stírají. Mezi první znaky zhoršené funkce patří zanechávání mokrých pruhů, kapek a později také stěrače začnou po skle poskakovat, skřípat a nepříjemně vrzat.

 

Pokud jste špatné funkce stěračů spatřili, je nejvyšší čas na jejich výměnu. Jistě nechcete jet například po dálnici za deště a mít stěrače, které nefungují na 100 % – tak byste riskovali nehodu. V lepším případě vám mohou stěrač zničit přední sklo.

Kde stěrače koupit?

Máte více možností, kde stěrače koupit. Ovšem ne všechny jsou dobrou volbou. Na výběr máte online prodejce autodoplňků, kteří na svém e-shopu nabízí možnost filtrování a přiřazení k modelu auta. Tak budete mít jistotu, že vyberete správně. Další možností jsou neověřené obchody. I tam můžete stěrače nakoupit, ale bude potřeba, abyste se držali starého pravidla, které praví: Dvakrát měř, jednou řež. Co by vás mělo upozornit, tak je nepřiměřeně nízká cena. Takové stěrače nemusí být kvalitní, a tak vlastně vůbec neušetříte, protože budete muset brzy kupovat další. Doporučujeme navštívit ověřený e-shop Autodoplňky-obchod.cz, kde najdete vše přehledně.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.