Proč je výhodnější hledat byt v Praze v rámci developerských projektů?

Zájem o bydlení v Praze neustále roste. Podle nejnovějších údajů Českého statistického úřadu se počet obyvatel v hlavním městě opět o něco zvýšil, aktuálně je to 1 267 449 obyvatel, započítáni nejsou lidé, kteří dojíždí do Prahy za prací a přespávají zde. Už jen z tohoto čísla lze vyvodit, že zájem o byty bude velký, a je to pravda. Zvyšující se počet obyvatel má vliv na trh nemovitostí: rostou ceny běžných bytů a současně se realizují nové. Najít byt na atraktivním místě za nepřemrštěnou cenu bývá problém. S řešením přichází developerské společnosti.

Projekty jako záruka komfortu

V současné době působí v Praze několik developerských společností, které využívají vysoké poptávky a staví nové projekty. Vznikají nové bytové komplexy na periferii, v centru a dalších oblíbených částech města – velkou popularitu zaznamenaly například nové byty Praha 4.

blogclanky.cz_sekyragroup_cz_01

S novými projekty se mění tvář hlavního města, podle mnohých k lepšímu. Developeři svádí tvrdý konkurenční boj, proto se snaží, aby projekty dobře zapadly do stávající zástavby a současně nabídly veškeré vymoženosti moderní doby. Umisťují komplexy do míst, která jsou spojena s městem a současně i s přírodou, budují odpočinkové zóny či hřiště pro děti. Snaží se nabídnout vždy o něco lepší developerské projekty Praha než konkurenční firma.

Těžte z konkurence

Z konkurenčního boje nejvíce těží zájemce o byt. Díky boji se ceny drží níže, než u klasických bytů. Navíc developeři nabízí i možnost vyřízení financování, takže vše můžete vyřídit na jednom místě. Pokud chcete mít finanční stránku ve vlastní režii, přečtěte si ještě tento článek. Najdete v něm cenné rady, čeho se při vyřizování hypoték vyvarovat a jak získat úvěr, který vám bude vyhovovat.

blogclanky.cz_sekyragroup_cz_02

Kde hledat?

Najděte si stránky developera, na kterých prezentuje všechny své novostavby Praha, a jednoduše si vyberte tu, která odpovídá vašim představám. Domluvte si schůzku a nechte si poradit ve výběru bytu. Vždy je třeba jednat rychle. Byty jsou moderní, na dobrém místě a levné, takže zájem je obrovský. Někdy se stává, že jsou byty v projektu vyprodány ještě předtím, než byl položen základní kámen stavby!

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.