I v Praze se dá přestěhovat levně a rychle

graphic-3993660_1280

Minulý měsíc mě čekalo již třetí stěhování během posledních dvou let. Po předchozích zkušenostech, kdy jsem se s tím, nepočítaje veškeré přípravy předem, páral celý víkend a v pondělí do práce jsem přišel tak unavený, že mě skoro poslali zpět domů, jsem se rozhodl využít stěhovací služby profesionálů.

Ve středu jsem objednal, o víkendu se stěhoval

Ohlížel jsem se po firmě, která má již nějakou tradici, prokazatelné reference, zkušenosti, a především přijatelnou cenu. Hledal jsem levné stěhování, ne službu, za kterou zaplatím jako za měsíční nájem ve svém novém bytě. Kdo zná moji povahu, nepřekvapuje ho, že jsem si stěhováky objednal na poslední chvíli, tři dny před plánovaným začátkem stěhování. Asi jsem měl štěstí, ale stačilo to, a tak jsem se již od středy mohl těšit na to, že v sobotu se konečně přestěhuju. Tentokrát snad již na delší čas.

Ve dvou se to lépe táhlo. A tahalo

Potěšilo mě, že jsem si mohl objednat i stěhování o víkendu, nechtěl jsem, abych si kvůli tomu musel brát v práci extra volno. Z široké nabídky jsem si vybral variantu stěhování dodávkou s jedním pracovníkem. Přeci nejsem žádné béčko a ve dvou to odnosit zvládneme. Firma nabízela také stěhování bytů pouze s řidičem, ukázalo se ale, že to by nebyla šťastná volba. Ne snad, že bych vše nezvládl sám odnosit, ale tak efektivně a rychle by se mi to nepovedlo. Šlo znát, že to pán již mnohokrát dělal. Vše jsme přestěhovali na dvě otočení, do dodávky pečlivě narovnali a výsledek byl bez škod i zbytečného znečištění nového i starého bytu.

Veškeré obalové materiály – papírové krabice, bublinkové fólie, lepenky a pytle na odpad, kterého jsem se tak rád zbavil, si pracovník přivezl s sebou. Vítaný bonus.

Levněji to už nešlo

Přestěhováno jsem tak měl za sobotu, v neděli jsem se pustil do vybalování a v pondělí byl v práci plný elánu. Sám bych to takhle rychle nezvládl a ve finále bych i více utratil. Zaplatil jsem 700 Kč za hodinu stěhování, v rámci Prahy se naštěstí žádné kilometry neúčtují.

Pokud tak hledáte stěhování levně, nespoléhejte se jen na vlastní síly, ale nechte si pomoct od profesionálů s neocenitelnými zkušenostmi. A navíc jsme s pánem vyklidili sklep plný harampádí, které bych tak jako tak musel vyhodit. Společně jsme vše odvezli do sběrného dvora a mám od toho klid.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.