Zahradní domky využijí děti na hraní a dospělí na nářadí

Snímek obrazovky 2017-08-29 v 7.07.07

Zahrada je oáza klidu, a proto není divu, že první kroky po náročném pracovním dni směřují právě na terasu. Zatímco na jaře budete pozorovat rozkvétající stromy a květiny, na podzim se budete kochat padajícím listím. Avšak celkový dojem bezpochyby zkazí všude se povalující zahradní nářadí a pomůcky.

Pokud nemáte dostatek úložného prostoru v kůlně či garáži, ideálním řešením jsou zahradní domy a domky. Určitě jste na dřevěná stavení narazili v hobby marketech. Většinou se jedná o skládačku, a tak nepotřebujete platit žádnou společnost za to, aby vám zahradní domek smontovala dohromady, protože jednotlivé díly sestavíte podle přiloženého návodu i sami.

Domky na nářadí

Velice důležitým parametrem a ukazatelem životnosti je kvalita dřeva. V okamžiku, kdy není konstrukce pevná a dřevo se rozpadá už při skládání, nemůžete počítat s tím, že na zahradě vydrží stát dlouhá léta. Rozhodně se nevyplatí na materiálu šetřit, protože čím je odolnější vůči nepřízni počasí a čím je dřevo mohutnější, tím delší dobu vydrží. Samozřejmě si vyžaduje i průběžnou údržbu, například ochranný lak a podobně.

Domky na nářadí uschovají jak drobné nástroje, tak i velké pomůcky. Snadno do těch větších domečků najedete se sekačkou i menším traktorem.

Dětské domečky

Děti si velice rády hrají na čerstvém vzduchu. Občas počasí nepřeje, a tak hledají nějaký přístřešek. Sice se jim nabízí zahradní altány, ale to není tak útulné jako dětský domeček. V případě krásného letního počasí nemusí stavět stan a mohou přenocovat i v dřevěném domku.

Jestliže hledáte luxusní domky, které budou naplňovat vaše očekávání a představy, doporučujeme podívat se na pestré portfolio internetového obchodu Domky HEROLD. V nabídce jsou i altány, pergoly, prodejní stánky a různé doplňky.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.