Trendy v plesových šatech pro každou dámu

Na dobu plesů a společenských událostí se těší nejedna žena. A protože se na takových akcích počítá s tím, že si žena oblékne společenské nebo plesové šaty, rozhodně je potřeba si pořídit ty správné v dostatečném předstihu.

trendy-v-plesovych-satech-pro-kazdou-damu

Šaty vybírejte podle formálnosti akce. Jestliže jde o konzervativní nebo formální příležitost, pak jsou nezbytností zahalená ramena (šátek, bolerko). Jinak můžete zvolit vyzývavější styl, třeba vyšší rozparek.

Večerní šaty se hodí na formální akce, jako jsou plesy a různé společenské akce a události, kde je nutný předepsaný oděv. Koupit si můžete různé nádherné styly a střihy. Velmi oblíbené jsou šaty dlouhé až na zem.

Výběr barev

Tmavé barvy jsou velmi moderní a přijatelnou variantou pro formální příležitosti, protože jsou hodně sofistikované a navíc zvýrazňují elegantní image. Jestliže to situace dovoluje a chcete být k nepřehlédnutí, můžete zkusit barevné večerní koktejlové šaty s flitry či dlouhé barevné šaty s tylovou sukní nebo potiskem. Máte jít na nějakou společenskou akci a dozvěděla jste se to až na poslední chvíli? Zkuste klasické černé šaty, které seženete takřka v každém obchodním centru nebo internetovém obchodě s módou za velmi přijatelné ceny.

Zvýrazněte přednosti a zamaskujte nedostatky

A co určitě při výběru budete potřebovat? Musíte mít představu o tom, co vám sluší a jaký typ postavy máte. Pokud toto víte, dokážete najít ty nejskvělejší večerní a společenské šaty.

Šaty se dají sehnat v mnoha provedeních, např. s hlubokým výstřihem, bez ramínek, úzké, s áčkovou sukní. Když víte, jak vaše tělo vypadá a jste si vědoma svých předností i nedostatku, máte přesnou představu o tom, v jakých stylech budete vypadat dokonale.

Jestli máte široká ramena a úzké boty, což je typ postavy, která vypadá jako obrácený trojúhelník, vyzkoušejte střih, který vám ramena opticky zúží a zároveň zvýší objem boků a stehen. Tím svou postavu hezky vyvážíte.

Nezapomeňte na doplňky

I doplňky jsou důležité. Na společenskou událost si vezměte malé psaníčko v ladící barvě a boty na vysokém podpatku. Na ples je vhodnější otevřená taneční obuv s nižším podpatkem.

Ať už zvolíte jakoukoliv kombinaci, důležité je, abyste se cítila dobře a připadala si krásná.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.