Svou první e-cigaretu vybírejte podle počtu vykouřených cigaret denně

e-cigarette

Kouření, nechvalně známý zlozvyk, který je v poslední době velmi citelně omezován. Pokud je to i pro Vás motivace alespoň přejít na méně škodlivou variantu v podobě elektronické cigarety, poradíme, jak vybrat tu správnou.

Základní kritérium je denní spotřeba klasických cigaret

Při výběru své první e-cigarety, byste se s novým stylem kouření měli co nejpřirozeněji sžít a používat ji jen tolikrát, kolikrát byste do krabičky s cigaretami sáhli běžně. Rozhodně byste neměli přidávat, ale není ani nijak zvlášť efektivní se hned na začátku razantně omezovat.

Abyste si používání e-cigarety vyladili podle Vašich představ, bude Vás zajímat:

Výkon baterie aneb jak dlouho e-cigareta vydrží

Příležitostným kuřákům, kteří si dají cca 5 cigaret denně, bude vyhovovat elektronická cigareta s výkonem baterie cca 650 mAh. Pro středně silné kuřáky, co vykouří cca 10 cigaret za den, je vhodná baterie s minimální kapacitou 1100 až 1500 mAh. Kvalitní a uživatelsky příjemné modely spolehlivě najdete pod značkou Joyetech eGo AIO.

Silní kuřáci se spotřebou mezi 10 – 20 cigaretami by měli vybírat baterii o výkonu minimálně 2000 mAh. Pokud se pohybujete nad tímto limitem a blížíte se spíše k 30 cigaretám, jsou pro Vás nejlepší výkonné GRIPy nebo MODy s možností různého nastavení a výkonem až 5000 mAh. Sázkou na kvalitu je značka Eleaf. Stačí si vybrat model, který Vás vystihuje.

nápln-e-cigareta

Systém clearomizéru informuje o stavu náplně i systému e-kouření

K dispozici máte dvě varianty, záleží čistě na Vás, zda si rádi vyhrajete s výměnou a e-cigaretu rozeberete nebo používání e-cigarety chcete mít pohodlnější.

Rozebíratelný clearomizér – snadno vyměníte celou žhavící hlavu i vyčistíte. U některých speciálních typů můžete dokonce vyměňovat jen její součásti jako knot nebo spirálku.

Nerozebíratelný clearomizér – je třeba kompletně vyměnit, což ale není drahá záležitost.

Příznivcům páry při e-kouření udělají všestrannou radost subohmovými clearomizéry, které fungují i s velmi nízkým odporem při vyšším výkonu, což způsobuje mnohem více dýmu. Pak už stačí jen vybrat si liquid, který Vám chutná a Vaše cesta nového stylu méně škodlivého kouření může začít.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.