SUV vozy byly stvořeny pro ženy. Který model je nejlepší?

Snímek obrazovky 2017-10-06 v 9.57.07

Ženy a automobily. Podle někoho patří k sobě, dle ostatních se jedná o dva neslučitelné prvky. Pravda leží někde uprostřed, nelze to zobecňovat. Řidičské schopnosti jsou zcela individuální a našly by se i některé ženy, které řídí daleko lépe než mnozí muži.

V začátcích jsou pro ženy rozhodně lepší menší auta, s nimiž se všude lépe vejdou (zejména na parkovací místa). To totiž platí nejen pro něžnější pohlaví, nýbrž pro každého začínajícího řidiče. Pak ale není důvod, proč by i ženy nemohly řídit nějaký silnější stroj. Velmi oblíbené jsou SUV modely. Věděli jste, že vozy SUV vznikly koncem 20. století v Americe právě pro dámskou část populace? Jsou robustní, takže bezpečnější, často mívají automatickou převodovku. A jaké modely patří dnes k těm nejoblíbenějším?

Snímek obrazovky 2017-10-06 v 9.57.29

U nás vede Škoda Auto

Není žádným tajemstvím, že Češi zbožňují našeho největšího výrobce automobilů. Škodovek na silnicích potkáte opravdu hodně a nejinak je tomu s SUV modely. K aktuálním hitům patří Škoda Karoq a Kodiaq. Podobají se jak vzhledem, tak výbavou, lidé proto mnohdy váhají, jaký z těchto dvou zvolit. On je totiž navrhl stejný člověk, navíc na trh přišly krátce po sobě. Obecně lze říct, že Karoq je v některých aspektech zajímavější, nicméně spousta zájemců zvolí raději model Škoda Kodiaq, jelikož je levnější.

Snímek obrazovky 2017-10-06 v 9.57.46

Dále boduje Volkswagen

Člověka s průměrnými všeobecnými znalostmi nepřekvapí ani fakt, že mezi další oblíbené výrobce automobilů u nás patří Volkswagen. Škoda spadá pod koncern Volkswagen Group, do nějž lze zařadit například Porsche, Bugatti, Audi a mnoho dalších. Kvalita vozů je tedy velmi podobná. Popularitě se těší Volkswagen Tiguan, který zaujme třeba propracovaným interiérem a řadou asistenčních programů. Pomůže při parkování, ohlídá slepý úhel a obsahuje i navigaci. Náročné řidičky uspokojí i Volkswagen Touareg – designový král s nezanedbatelným výkonem.

Snímek obrazovky 2017-10-06 v 9.58.01

Ženy se v SUV vozech cítí bezpečně, a pokud jsou doplněny ještě o inteligentní systémy, není co řešit. Nic lepšího si řidička nemůže přát.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.