Stahování a sdílení souborů zdarma už není sen!

xshare-stahovani

Doba internetová s sebou přinesla i fenomén stahování a ukládání souborů na online úložiště. Podnikavci se toho snaží využít a spravují stránky, kde je možné takové úkony provádět. Má to ale jeden háček, ve většině případů si za využívání internetového prostoru musíte draze platit.

K potěšení všech je stahování filmů zcela zdarma

Mezi populární datová úložiště patří Uloz.to, Sdilej.cz, Datoid.cz a další. Lze odsud stahovat filmy, seriály, fotografie či je naopak nahrávat. Vždy ale za poplatek, který není malý. Na Uloz.to je umožněno stahovat i bez poplatku, ovšem to je vykoupeno nízkou rychlostí. Větší soubory stahujete třeba i několik hodin, což je k vzteku. Revoluci přináší nový xShare.cz. Funguje jako datové úložiště, ze kterého si každý může stahovat soubory podle libosti. Pokud máte rychlé připojení k internetu, lze dosáhnout rychlosti až 1000 Mbit/s. Portál xShare.cz se dá používat i jako úložiště vašich souborů, oceníte ho pro soukromé účely i pro sdílení velkých dokumentů v rámci firmy.

Stahujte zdarma – jen za registraci!

Za využívání xShare.cz neplatíte ani korunu. Stačí se jen registrovat a využívat všechny výhody. Kromě vysoké rychlosti stahování lze sledovat i vybrané filmy online. Registrovaní uživatelé vidí u videí značky pro rozlišení kvality (modrá = HD Ready, červená = Full HD).

Výběr, který vás bude bavit

Dokumenty vyhledáte snadno podle názvu či typu (video, audio, obrázky, dokumenty a zabalené). Momentálně jsou zde dostupné například epizody legendárního seriálu Simpsonovi, Agents of S.H.I.E.L.D., Doteky osudu, Hannibal a další. Soubory si snadno seřadíte (sestupně či vzestupně) podle data, stažení, velikosti hodnocení či relevance.

Začněte si užívat výhod bezplatného stahování i nahrávání souborů, stačí se registrovat zde. Zabere to chvilku, zadávají se jen základní údaje!

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.