Proč si zapůjčit dodávku?

uvodni-foto-dodavky

Někteří lidé občas potřebují půjčit dodávku, nejčastěji z důvodu přesunu něčeho nebo někoho někam. Od toho je tu i půjčovna dodávek Praha. Dá se to vyřešit jak dlouhodobě, tak krátkodobě, záleží na tom, co který zákazník potřebuje. Dodávky a užitkové vozy mají v této firmě do 3,5 tuny, takže si vybere opravdu každý. Zákazníkem může být kdokoliv. Je jedno, jestli velká společnost nebo jednotlivec, ve firmě se přizpůsobí každé poptávce podle momentálních možností. Firmy si například půjčí dodávku pro potřeby podnikání, když mají porouchané svoje auta, ti ostatní čistě pro soukromé účely, například stěhování.

Cena a otevírací doba

Samozřejmě cena je jedním z nejdůležitějších aspektů, a to nejen v tomto případě. Protože firma půjčovna dodávek Praha má možnost pronájmu reklamní plochy na jejich vozidlech, jsou tudíž schopní nabídnout zákazníkovi tu nemenší možnou cenu. Otevírací doba je více než luxusní. Dodávku si člověk může půjčit v rozmezí mezi osmou hodinou ranní až do deváté večerní. Pokud je to ovšem jinak a zákazník potřebuje jiný čas mimo stanovený, dá se domluvit. Prioritou je spokojenost každého jednotlivého zákazníka, který si půjčí dodávku u této firmy.

Untitled1

Vozový park

Firma se o svoje auta a dodávky stará, jak nejlépe umí. Dodávky jsou ve výborném technickém stavu, jak jen to je možné. K tomu se musí připočítat i dálniční známka pro Českou republiku a non-stop asistenční služba, což se zákazníkům zcela jistě vyplatí, koneckonců se říká – náš zákazník, náš pán. Vozy jsou mimo toho vybaveny i dalšími neméně podstatnými věcmi.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.