Přehled nejžádanějších míst s rodinnými domy a byty v Praze

Každý rok Praha zažívá velké změny zejména díky developerským projektům, které nabízí nové byty a také rodinné domy. Zájem o ně je velký, proto se developerské společnosti snaží vymýšlet nové koncepty a hledají stále atraktivnější místa pro výstavbu. V současné době se nabízí několik míst, která jsou ukázkou moderního bydlení v Praze za cenu, která se zamlouvá snad každému!

Top tři lokality s novými byty

Asi největší změnou si prošla Praha 5, na jejímž území vznikl velmi úspěšný projekt Britská čtvrť. Úspěch dokládá fakt, že se realizuje již devátá etapa projektu a o prodej bytů v Praze 5 je stále vysoký zájem. Lokalita nabízí blízké spojení do centra i do přírody a je ideální hlavně pro rodiny s dětmi. Dalším velmi populárním místem je Praha 10, kde se realizuje projekt Malý háj. V nabídce jsou moderní prostorné byty, každý má terasu, balkon nebo předzahrádku. Do třetice se popularitě těší novostavby v Praze 9. V rámci projektu Prosek park zde vzniklo více než 300 nových bytů.

blogclanky.cz_finep_cz_01

I o rodinné domy je obrovský zájem!

Rapidně roste zájem o rodinné domy na okraji Prahy. Nedávno byl zahájen prodej rodinných domů Praha v prestižních lokalitách Štěrboholy a Stodůlky. Jedná se o nízkoenergetické domy s vlastní zahradou, které jsou perfektní pro rodinné bydlení.

blogclanky.cz_finep_cz_02

Čekání není dobrá volba

Developerské společnosti začínají s prodejem bytů i domů zpravidla ve chvíli, kdy je projekt schválen. Vzhledem k enormnímu zájmu se stává, že i polovina bytů bývá zamluvena ve chvíli, kdy ještě nejsou ani postaveny. Jestliže chcete v novém bytě či domě v Praze bydlet, sledujte nabídky developerů a rychle reaguje. Je žádoucí mít jasno i ve finanční stránce. Nevíte, kolik vám banka půjčí? Udělejte si přehled – kontaktujte banky a nechte si vypracovat nabídku. Při vyřizování hypotéky jistě oceníte i tento článek, představuje 7 chyb, kterým je radno se vyvarovat.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.