Pořiďte si virtuální kancl a pracujte z domova

Karlovonam_Honza-3-e1478780266604

Pracujete jako OSVČ sami na sebe, nebo vás je ve firmě jen pár? Pak je nejspíš úplně zbytečné platit si kancelář. Vždyť dnes není vůbec problém sednout si k počítači a při videohovoru se na všem domluvit. Ušetříte firmě spoustu peněz.

Po možnosti pracovat z jakéhokoliv koutu světa touží spousta mladých lidí. Pokud ji tedy máte, tak si jí važte a neseďte každý den v kanceláři. Užijte si práci z domova, kavárny, pláže nebo podhorského městečka. Udělejte si kancelář kdekoliv.

Prestižní adresa a pohodlí domova

Každá firma i živnostník musí mít své sídlo. Živnostníci si jej sice mohou zapsat u sebe doma, ale připraví se tím o soukromí. A firma? Ta by se určitě měla pyšnit nějakou luxusní adresou. Na zákazníky zapůsobí, když uvidí, že si můžete dovolit platit kancelář v centru Prahy či Brna. Takovou adresu ovšem lze mít i bez toho, abyste museli platit drahý nájem. Virtuální sídlo v dobré lokalitě je poměrně levnou záležitostí. Budete si pracovat z domova, přitom získáte oficiální sídlo, reprezentativní místo na schůzky a možnost nechat si vyřizovat poštu a telefonáty. Dostanete osobní asistentku jednání s úřady, běžnou administrativu, zařídí vám účetnictví, IT služby i reklamu. Vy budete všechno jen pohodlně řídit z domova.

Reprezentativní kancelář pro schůzky s klienty

Stejně snadno jako prestižní adresu lze získat i kancelářské prostory. To je totiž docela problém, pokud pracujete z kaváren a gauče v obýváku. Zvát si sem zákazníky nepůsobí příliš dobře. To si raději zaplaťte virtuální kancl. Bývá vybavený všem potřebným (tabule, fixy, projektor atd.), navíc je možné objednat si i občerstvení. Všechno lze dohodnout na klíč podle vašich potřeb. Do kanceláře si po předchozí domluvě přijdete kdykoliv, kdy se vám to bude hodit. Platíte samozřejmě jen za dobu, kdy kancelář doopravdy využíváte. Ušetříte peníze i čas za každodenní dojíždění do kanceláře. Lákavé, že?

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.