Polštáře z mikrovlákna zajistí zdravý spánek a klidný odpočinek

Set mikrovlákno SAFARI - koňaková 150x200 cm, foto: RodinneBaleni.cz

Set mikrovlákno SAFARI – koňaková 150×200 cm, foto: RodinneBaleni.cz

Výběr správného polštáře a povlaku na polštáře je důležitý nejen z estetického hlediska, ale především pro své zdraví prospěšné vlastnosti. Lůžkoviny, které tvoří duté vlákno, předhánějí péřovou klasiku díky svým hypoalergenním vlastnostem a snadné údržbě. Praní polštářů a peřin z dutého vlákna je možné při vyšších teplotách, čímž dochází k úspěšné likvidaci prachových částic a roztočů.

Pohodlné polštáře pro zdravý spánek

Duté vlákno jako materiál pro výplně lůžkovin jednoznačně vévodí moderní ložnici. Duté textilní vlákno je oproti peří téměř nesléhavé a dobře udržuje teplo. Polštáře s touto výplní se dají ideálně vytvarovat podle potřeby, a tak se jednoduše připraví pro plnohodnotný, zdravý spánek a příjemný odpočinek. Záda ani krční páteř při spaní na těchto polštářích netrpí, ba naopak. Nenásilným vytvarováním si unavená šíje i hlava odpočinou. Výhodou materiálu je, že se nijak nemusí napouštět protialergenními látkami, a přesto má vysoký účinek.

Anatomický polštář 50x33 cm, foto: RodinneBaleni.cz

Anatomický polštář 50×33 cm, foto: RodinneBaleni.cz

Nesporné výhody anatomických polštářů

Prodávají se celé polštáře 70×90 cm z mikrovlákna, prošívané polštáře i anatomické polštáře. Polštáře s anatomickým tvarováním ocení jak lidé se zdravotními potížemi, tak i osoby v nemocničních zařízeních, pro která jsou tyto polštáře více než žádoucí. Anatomický polštář mnohdy pomáhá i těm lidem, kteří většinu pracovní doby stráví vsedě. Používání speciální podložky zmírňuje obtíže se zády, nebo předchází budoucím problémům. Na prodej jsou i náplně do polštářů o hmotnosti 500 gramů, jimiž si každý může podložku pod hlavu nechat vyplnit. Náplně jsou ze 100procentního polyesteru.

Plyšové povlaky na polštářky 40×40 centimetrů

Co by byl polštář bez kvalitního a pohodlného povlaku. Internetový obchod RodinneBalení.cz nabízí povlaky na polštáře v mnoha barevných variantách, s potiskem i bez vzoru a v několika velikostech. Na své si přijdou děti, pro které je připraveno množství povlaků na polštáře s dětskými motivy, zvířaty i komiksovými postavami. Povlak na polštářek 40×40 cm je velice oblíbeným zbožím e-shopu díky nízké ceně a příjemným užitým materiálům. Jsou zhotoveny z mikroflanelu – stoprocentního polyesteru, zapínají se pohodlně na zip a perou se při nízkých teplotách kvůli zachování hřejivých a na omak hebkých vlastností.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.