Ohraničením pozemku výstražnou páskou ochráníte zdraví čumilů toužících po senzaci

Snímek obrazovky 2018-06-01 v 19.18.18

Potřebujete ohraničit pozemek, aby do území nevstupovaly nepověřené osoby? Nejjednodušší cestou, která zastaví alespoň valnou většinu čumilů nebo nezvaných návštěvníků, je označení prostoru výstražnou lepicí páskou. Ano, přesně tou, již používají policie a záchranné sbory. Vy si můžete označit stavbu, místo nehody, neštěstí či hospodářské území. Ohraničovací pásky se prodávají s potiskem nebo bez. Můžete si na ně nechat natisknout, cokoliv chcete. Logo firmy, která stavbu provádí, nápisy jako Nevstupovat, Zákaz vstupu a podobně.

Výstražné ohraničovací pásky mají odbyt v tuzemsku i zahraničí

Nelepící výstražné vytyčovací a ohraničovací pásky od společnosti Pásky odebírají klienti z Česka i ze zahraničí. Jak je vidno, stále je v popředí bezpečnost občanů, jimž je zapovězeno kvůli vrozené zvědavosti vstupovat do nebezpečných zón, na staveniště nebo do míst, kde se provádějí důlní, archeologické a výkopové práce.

Lepicí pásky slouží k zabezpečení odesílaných balíčků před vykradením a poničením

Firemní strategií společnosti PÁSKY, která je zaměřena na výrobu a dodávku jakýchkoliv pásek a obalového materiálu, je uspokojení všech zákazníků, ať už mají jakékoliv přání. Populární jsou potištěné lepicí pásky, etikety, lepicí pásky z polypropylenu, PVC a papíru. Majitelé internetových obchodů, kamenných prodejen, živnostníci, asistentky, běžní občané často potřebují odeslat zásilku svým zákazníkům, partnerům i kamarádům tak, aby byla doručena neporušená. Vhodný obalový materiál v součinnosti s přelepem lepicí páskou je dostatečnou ochranou balíčku, jejž má adresát dostat v neporušeném stavu a nevykradený. Pásky s potiskem, s natištěným logem nebo názvem firmy slouží k nenásilné propagaci dobrého jména společnosti.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.