NetWin CZ – IT servis, na který se můžete spolehnout

technology-1587673_1280

Hledat partnera pro svou síť je jako hledat partnera do života. Oboje dvoje může mít katastrofální následky, pokud to nevyjde. Proto je dobré najít někoho, kdo je profesionál ve svém oboru. Někoho, kdo má hmatatelné výsledky, kterými se může pochlubit. Tím je například společnosti NetWin CZ s. r. o., která je z Prahy, ale je aktivní po celé České republice.

Fixní paušál bez ohledu na krizové situace

Chcete si své rozpočty na IT důkladně naplánovat a nebýt zaskočeni mimořádnými situacemi? Potom je pro vás NetWin ideální volba. Svým klientům totiž účtuje předem domluvený fixní paušál, který platí i za krizových situací, kdy zaměstnanci firmy stráví na správě IT sítě daleko více času. Nebudete se tedy muset bát, že vám porucha firemní sítě naruší rozpočet.

Cloud vs. vlastní server. NetWin zvládne obojí

Při IT servisu je hodně firem, které tlačí čistě vlastní řešení, protože ho umí lépe a více na něm vydělají. Mezi ně ale NetWin nepatří. Při výběru technologií cloudové a vlastní řešení vhodně kombinuje, aby bylo pro klienta dosaženo co nejlepšího výsledku.

Hledáte někoho, kdo dohlédne na vaše IT? NetWin CZ je tu pro vás

Hledáte někoho, kdo dohlédne na vaše IT? NetWin CZ je tu pro vás

Pojistka proti škodám

Ačkoliv v NetWinu pracují samí profesionálové, nikdy nevíte, co se může stát. Proto má společnost pojistku krycí případné způsobené škody na síťové infrastruktuře klienta. Ta obvykle činí 5 milionů korun, ale v případě velkých projektů ji lze navýšit.

Rychlá odezva

Být offline dnes v mnoha případech znamená být mimo business. Proto je nutné, aby provozovatel IT servisu byl schopen rychle reagovat a napravit případné škody. To NetWin umí. Jeho odezva je velmi rychlá a svým klientům poskytuje technickou podporu 24 hodin, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Proto se NetWin stává partnerem pro IT servis mnoha malých, středních i velkých podniků (sama společnost definuje svou cílovou skupinu 5-250 počítačů). Těm pomáhá, aby pro ně byl online svět skutečnou výhrou, a nikoliv jen přítěží.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.