Montované haly – moderní řešení vašich firemních prostorů

558284cf7b62d8304bf52700

Ať už podnikáte v téměř v jakémkoliv oboru, bez potřebných prostorů se jen tak neobejdete. Každý větší podnik potřebuje nejen své reprezentativní sídlo, ale také místa, kde budete své produkty vyrábět či skladovat. Zděné stavby jsou velmi nákladnou investicí, kterou by si kdejaká firma mohla jen těžko dovolit, aniž by se nezadlužila na spoustu let. A právě proto se v poslední době můžete setkat s jinými stavbami, které se těm zděným ve všem vyrovnají a přitom jsou jejich pořizovací náklady ve srovnání se stavbou klasických budov minimální. Jedná se o montované haly vyrobené z ocelové konstrukce a opláštění, které splňují veškeré potřebné náležitosti a jejich využití je velmi rozmanité. Nyní se podíváme, ke kterým účelům je lze plnohodnotně využít.

Výrobní a skladové haly

Montované haly bývají nejčastěji využity pro výrobní a skladové účely. K tomu může být využito jak lehké ocelové konstrukce, jež je velmi snadno přemístitelná, tak i tuhé konstrukce, jež disponuje svou větší stabilitou, avšak není mobilní. Obě dvě varianty jsou však tepelně izolované, velmi rychle se montují a lze je stavět během celého roku.

Sportovní areály

Ačkoli si možná myslíte, že to není možné, opak je pravdou. Montované haly jsou vhodné i pro sportoviště, tenisové haly, tělocvičny a podobně. Je to výhodné a ekonomické řešení pro stavbu plně funkčního místa pro téměř jakékoliv sportovní aktivity.

Administrativní budovy

Využít je lze i pro administrativní účely nebo prodejny. Výhodu je, že je lze spojit se skladem či výrobní halou a stávají se tak praktickým řešením pro jakoukoliv firmu. K jejich výstavbě je nejčastěji využita tuhá konstrukce, neboť pro tyto účely není potřeba mobilita haly. Některé firmy nabízejí i možnost více podlažního řešení, ve kterém mohou být umístěny kanceláře.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.