Moderní kanceláře v Praze podpoří vaši firemní identitu

2016104046-pt_000000_02

Stylové prostředí je u jakéhokoli podnikání velmi důležité. Spousta firem přesto své sídlo zanedbává a kanceláře nevypadají tak, jak by měly. I proto se vyplatí vsadit na nadčasové sídlo firmy na prestižní adrese. Přesně takto lze charakterizovat budovu Praha City Center nacházející se v Praze 1. Právě na výhody těchto kancelářských prostor se podíváme mnohem podrobněji v následujících řádcích.

Prestižní adresa a vynikající dostupnost

Moderní kanceláře Praha 1 budou stoprocentně reprezentativní. Již jenom adresa v centru hlavního města sama o sobě vyjadřuje prestiž. Na podnikatelský subjekt sídlící v Praze bude logicky pohlíženo lépe než na adresu někde v ne příliš známých končinách. Obchodní partneři, zákazníci a další lidé či firmy se k vám navíc dostanou bez jakýchkoli problémů. Budova se totiž nachází hned u zastávek hromadné dopravy. Pěšky se na jednotlivé z nich dostanete za 2 až 8 minut. Přímo v objektu je k dispozici 291 parkovacích míst, jichž můžete využít jak vy, tak i návštěvy.

2016104042-luk_3341

Stylové kanceláře a společné prostory

Především musíme upozornit na moderní, vzdušné a plně vybavené kancelářské prostory. Setkání s klienty, zákazníky nebo obchodními partnery tak bude na vysoké úrovni. Zpestřit si jej budete moci posezením v prostorách letní terasy na střeše objektu. Součástí Praha City Center je i recepce, kde budou všechny návštěvy přivítány a řádně ohlášeny.

2016104014-11

Využijte spousty služeb hned vedle kanceláří

Velmi výhodný je pronájem kanceláře ve zmiňované budově i proto, že se zde nachází mnoho dalších služeb. Jmenovat bychom mohli například půjčovnu elektromobilů, kadeřnický salón Vogue, profesionální nehtové studio Enii Nails anebo pobočku mBank. Zmínit bychom měli třeba i bistro Provocateur a restauraci BUTCHER’S. Takový obchodní oběd třeba zde určitě stojí zato. Tak co, chcete i vy zvýšit prestiž vaší firmy? Máte jedinečnou šanci.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.