Kuchyně na míru mají styl

kuchyne-16

Investice do kuchyňské linky není zrovna zanedbatelná položka. Vždyť ji nekupujeme každý rok. Měla by nám dobře sloužit po dlouhá léta. Někteří lidé preferují obyčejné modely dostupné v obchodech s nábytkem, jiní nedají dopustit na kuchyně na míru. Co je dnes vlastně moderní? Jak by měla kuchyňská linka vypadat? Pojďme se podívat na pár tipů.

kuchyne-05

Na velikosti rozhodně záleží

Výběr kuchyně není rovna snadný. Když bydlíte v menším bytě, nemáte moc na výběr, ale větší prostory slibují více možností. Klasickým příkladem je trojúhelníkový design v rytmu sporák, lednička a dřez. Tento způsob je praktický, protože se pohybujete v uspořádaném kolotoči. V poslední době se roztrhl pytel s modely ostrůvků, které slibují více odkládacího prostoru. Jen je třeba dbát na dostatečný prostor mezi ostrůvky. Minimálně 110 cm. Samozřejmostí je odpovídající kuchyňské osvětlení.

kuchyne-28

Myslete na všechno

Na osvětlení by se mělo myslet už při plánování tvaru a vzhledu kuchyně na míru. Dokonale osvětlený prostor je nadčasový a cítíte se v něm lépe. Pakliže máte v místnosti pouze jedno hlavní svítidlo, jen těžko vám to bude stačit. Největší chybou při instalaci osvětlení je oslnění, stíny, které se s vámi pohybují. Prahnete po ideálním návrhu a realizaci? Oslovte raději profesionály.

Pusťte domů jednoduchost a krásu

Dalším problémem je přeplácanost a špatné uspořádání. Pokud máte asymetrický prostor, jen stěží zvládnete koupit kuchyň v klasickém obchodě. Kuchyně na míru jsou pro vás jediným rozumným řešením. Otevřete si kuchyně fotogalerie společnosti Max, zakázkový nábytek na míru. Osvědčená firma se zabývá také výrobou vybavení do obývacího pokoje, pracovny, kanceláře, koupelny či obývacího pokoje. Proč si pořizovat obyčejné skříně, komody, kuchyňské linky, postele či jídelní stoly? Nábytek na klíč je mnohem kvalitnější a pyšní se pěkným designem.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.

1 Comment
Petra

Krásné kuchyně, již před nějakou dobou nás inspiroval článek na DecoStamp.cz a pořídili jsme si kuchyň na míru, kterou si nemůžeme vynachválit. Je to paráda, krásně se v ni vaří.

Comments are closed.