Jaké parametry by mělo mít moderní bydlení v Praze?

Zájem o bydlení v našem hlavním městě je v současnosti obrovský. Ovšem nabídka je stále větší, než poptávka. Zejména díky developerům, kteří neustále hledají nové lokality pro realizaci svých projektů, je v současnosti nabídka bydlení v Praze největší v historii. A některé z projektů jsou unikátní a oceněné. Jak má vypadat moderní bydlení v Praze, které bude splňovat všechna kritéria na komfort a architekturu?

Správná lokalita je základ

Ani to nejlepší bydlení nemá šanci na úspěch, pokud se nebude nacházet ve správné lokalitě. Developeři musí neustále sledovat, o jaké pražské městské části je zrovna zájem a jaký je potenciál těchto částí. V posledních letech je zvýšený zájem o nové byty v Praze zejména v městské části Praha 3. Tato městská část má potenciál stát se novodobým pražským centrem. Detailní informace o Praze 3 najdete ZDE.

blogclanky.cz_navackove_cz_01

Moderní architektura

Na druhou stranu i ta nejlepší lokalita bude k ničemu, pokud stavba nebude dokonale vyhovující po všech směrech. Jaké jsou v současnosti moderní architektonické trendy? Vzhled stavby má být spíše umírněný, s jasnými, čistými a rovnými liniemi. V interiéru je třeba dbát na maximálně komfortní rozvržení a napojení jednotlivých místností a komplexní využití každého metru. Vnitřní prostor má být vzdušný a dobře prosvětlený. Chybět by neměly lodžie, balkony nebo předzahrádky. A navíc by neměly být byty předražené. Jak vypadají moderní, elegantní a levné byty Praha 3?

blogclanky.cz_navackove_cz_02

Našli jsme v projektu od MS Architekti

Projekt, který splňuje všechna současná kritéria z architektonického hlediska i z hlediska komfortu, jsme našli přímo na Žižkově. Jedná se o projekt zkušeného architektonického studia MS Architekti – NA VACKOVĚ. Moderní rezidence NA VACKOVĚ je projektem pěti samostatných objektů, ve kterých vzniká celkem 331 moderních bytových jednotek v dispozicích od 1+kk až po 4+kk.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.