Jak dodat společenskému outfitu šmrnc? Zkuste obléct vkusnou vestu

2554

Nejen plesová sezona přináší události, během kterých je třeba vypadat upraveně a šik. I v dalších obdobích nastanou chvíle, kdy vytáhneme oblek a další slavnostnější kousky oděvu. Nechce se vám potit v saku a není na danou událost striktně vyžadováno? Zkuste obléct společenskou vestu. Hodí se k formálním kalhotám, ale skvěle vypadá i dobře zkombinovaná vesta k džínům spolu s moderní košilí. A když ji vezmeme pod sako, získá náš oblek další rozměr.

Vesta k džínům i pod sako

Společenská vesta dodá pánům na zajímavosti, pokud ji umí nosit. Kromě tradičních a méně „zářivých“ barev jako jsou tmavě modrá, černá nebo šedá, můžeme zvolit i trochu odvážnější. Co byste řekli vestě červené, béžové, hnědé či třeba bílé? Zejména mužům se sportovnější štíhlou postavou vesty sluší a není třeba se jich vůbec bát. Svatba, večírek, firemní akce, ples… to jsou příklady událostí, kde můžete s vestou zaujmout. Vzít si ji můžete samotnou, doplnit pěknou „slim fit“ kravatou a atraktivní košilí, nebo ji pojmout jako součást společenského obleku. Vesta pod sako vypadá zajímavě, a jakmile by vám bylo horko, klidně pak sako sundejte.

Vybíráme vestu

Najít „tu pravou“ vestu v kamenném obchodě může být fuška, nabídka e-shopů situaci trochu zachraňuje. Dejte ale pozor, abyste vybrali správnou velikost. Základním pravidlem totiž je, že vesta musí skvěle padnout, jinak vypadá spíše komicky a postavě nezalichotí. Nesmí být moc upnutá, ani na postavě viset, zkrátka by měla pěkně kopírovat postavu. Při nákupu se pečlivě přeměřte a věnujte pozornost informacím prodejce. Zaměřte se na slim fit střihy, které kopírují postavu a lichotí. Pokud ale vážíte metrák, nevyberete si a budete muset zabrouzdat do jiné kategorie. Širokou nabídku moderních vest mají na e-shopu taxido.cz.

Nastavitelná šířka vesty

Černá společenská vesta je sázkou na jistotu, kombinovat jde téměř se vším, nejlépe vypadá klasicky s bílou košilí, která nemusí být úplně tradiční, ale třeba nést i ozdobné nebo modernější prvky. Sehnat se dají ale i jiné barvy, stále v decentním elegantním designu, na své si ale přijdou i milovníci extravagantnějšího stylu. Vesty mívají většinou tři knoflíky a mohou být ozdobeny řetízkem. Na zadní straně se dají stáhnout tak, aby co nejlépe seděly, po vydatném obědě či změně postavy není problém v mžiku vestu upravit. Vestu doplníme úzkou kravatou nebo motýlkem, oblékneme vhodnou košili, kalhoty, elegantní obuv a můžeme vyrazit!

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.