Chcete ušetřit za cesty do zaměstnání? Pořiďte si skútr!

Zdají se vám vaše výdaje za dojíždění do zaměstnání příliš vysoké a chtěli byste je snížit? Dojíždíte do práce každý den vzdálenost přes 20 kilometrů a jsou vaše výdaje na pohonné hmoty přes 3 000 Kč měsíčně? Taková finanční částka je pro rozpočet mnoha rodin významnou položkou rodinného rozpočtu. Jestli jí chcete snížit, ideálním řešením je koupě skútru, na kterém budete do práce jezdit. Proč právě skútr?

blogclanky.cz_kentoya_cz_nahledovy

Spotřeba je několikrát nižší

Hlavní předností skútrů je až několikrát nižší spotřeba pohonných hmot, při porovnání s osobním automobilem. Náklady na cestu do zaměstnání budou výrazně nižší a ušetřené peníze můžete investovat dle vlastního uvážení. Ideální doba k nákupu je právě nyní, kdy začínají teplé dny. Na skútru se dá jezdit od jara do podzimu, a díky mírným zimám posledních let i v některých dnech zimního období. Na skútr 50 ccm i 125 ccm vám stačí řidičský průkaz A1, který automaticky dostanete k řidičáku na auto.

blogclanky.cz_kentoya_cz_01
                                                                        Skútr Kentoya Moto FEVER 125 4T

Nebojte se designu

Specializovaní výrobci těchto malých dvoukolových motocyklů v posledních letech udělali výrazný krok nejen v kvalitách motoru u skútrů, ale také u jejich designu. Ideálním příkladem jsou skútry Kentoya, které jsou rozdělené do několika různých kategorií podle vzhledu. V nabídce Kentoya najdete skútry MAXI, Městské, Sportovní, Off-road, Retro a mopedy. Každý si tak dokáže vybrat vzhled skútru podle vlastního gusta. Jaké skvosty v oblasti skútrů jezdí na českých silnicích, se můžete přesvědčit na každoročním srazu skútrů. Více informací o této události najdete ZDE.

 

blogclanky.cz_kentoya_cz_02
                                                                      Městský Skútr Kentoya Moto VIKING 125 4T

Kentoya nabízí ještě další výhody

Společnost Kentoya nabízí svým klientům ještě další výhody – kromě vysoké kvality konstrukčního provedení motorek a jejich designu. Jedná se o možnost nákupu na splátky bez navýšení. Skútry tak můžete pořídit na splátky za stejnou cenu, jako při platbě v hotovosti. Splátky můžete navíc hradit z úspor za pohonné hmoty, takže váš rodinný rozpočet nebude nijak zatížen. Pokud nemáte řidičský průkaz, Kentoya vyvíjí a vyrábí také kvalitní elektro kola.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.