Vyberete si užitkový vůz dle vašich představ

990X990__mini-dsc03364

Užitkové vozy jsou rozmanité. Liší se typem, ale i značkou a než přistoupíte ke konkrétnímu výběru, rozmyslete si také, zda upřednostníte nový, či ojetý vůz, a je třeba zvážit také další aspekty. Pojďme si některá důležitá kritéria výběru přiblížit.

Užitkové vozy a jejich možnosti

Užitkových vozů je na trhu obrovské množství, takže máte široké možnosti výběru a snadno si tak najdete takový, který bude přesně odpovídat vašim potřebám, ať už ho chcete pro osobní, či firemní účely. Můžete si pořídit dodávku typu chlaďak, minibus, skříň, různé nástavby i přívěsy atd.
Pečlivě promyslete funkci – tu aktuální, ale případně i budoucí. Zvažte hlavně, co budete přepravovat, případně koho. I to vám pomůže rozhodnout se, jestli zvolíte valník vhodný pro těžší náklady, nebo krytý vůz hodící se pro zboží citlivé na déšť a další vlivy počasí.
Podstatné je rovněž to, jaké vzdálenosti budete jezdit. Čím delší trasy vás čekají, tím více oceníte komfort během jízdy, například nastavitelnou sedačku, držák na telefon a na pití atd.

Vybírejte i podle značky

Na výrobu dodávek se soustředí mnohé značky, takže i v tomto ohledu budete mít z čeho volit. Snad nejrozšířenějším je Ford. Dále si jmenujme výrobce Alfa Romeo, Audi, Avia a mohli bychom pokračovat dlouhým výčtem dál.
Víte-li, že pro vaše účely budete vhodný spíše lehčí užitkový automobil, podívejte se, zda by vám nevyhovoval model Iveco Daily. V současné době je na trhu pátá generace. Ta se začala prodávat v roce 2014.

Nemáte na nový? Nevadí…

Nový automobil stojí nemalé peníze. Ušetřit můžete, sáhnete-li po ojetém. V tom případě si zvolte kvalitní a spolehlivou firmu. Na prodej užitkových vozů se zaměřuje společnost Vans Centre. Potěší vás obrovským výběrem i kvalitou prodávaných aut. Spolupracuje s největšími autobazary v Evropě.
Najděte si vůz podle svých představ.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.