Tipli.cz: Ušetřete na novoročních nákupech díky cashbacku

purchasing-689442_1280

Vánoční svátky jsou za námi, mnozí obchodníci již vyrukovali s novoročními akcemi a slevami. Není se čemu divit, jelikož potřebují prodat spousty sortimentu a začátek letošního roku jim přijde vhod. Jestliže i vy máte doma ještě nějaké peníze, které vám přinesl štědrý a trochu nerozhodný Ježíšek, pak nastala optimální doba s nimi vyrukovat na nákupy. Bylo by ovšem velmi nerozumné utratit je za předražené zboží a nevyužít cashbacku, který umožňuje návrat části utracené sumy zpět do vaší peněženky. Představíme si mimo jiné i Tipli.cz, cashbackový portál nabízející spousty odměn.

Co je cashback?

V první řadě je důležité znát přesnou odpověď na tuto otázku. Sousloví pochází ze dvou anglických výrazů. Tím prvním je cash, což znamená peníze, a tím druhým back, tedy termín odpovídající českému ekvivalentu zpět. Jinými slovy, jedná se o službu, která vám umožní po registraci v některém z cashbackových portálů získat zpět část peněz, jež jste vynaložili na nákup. Prodejci mají zkrátka vyhrazenu určitou sumu na marketing a je pro ně mnohem výhodnější vrátit část peněz zpět koncovým zákazníkům než vynakládat horentní sumy za často neefektivní reklamní kampaně.

Tipli.cz nabízí nejvyšší odměny ze všech

Tento nejznámější cashbackový portál v České republice nabízí nákupy s možností vrácení peněz ve více než 350 obchodech. Peníze přitom získáte i v případě, že se jedná o již zlevněné zboží anebo sortiment, na nějž se vztahuje aktuální akce. Nemusíte mít strach, že by se jednalo o nějaké neznámé malé eshopy. Jmenovat bychom mohli jen namátkou velkou nákupní galerii Mall cz. nebo AliExpress.com. Výjimkou nejsou ani slevové portály, mezi které patří například Pepa.cz, Slevotéka, Hyper slevy a další. Ve spoustě obchodů dosáhnete po jednoduché a bezplatné registraci v systému Tipli.cz vrácení až 33 % z celkové ceny nákupů. A to se vyplatí.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.