Stylový pánský svetr je tím nejlepším společníkem

winter-587001_1280

Jeho výborné vlastnosti oceníte zejména v podzimních deštivých dnech, v zimě, kdy jsou na denním pořádku chumelenice a třeskuté mrazy, a také v časném předjaří, kdy ještě nemá sluníčko takovou sílu a tolik nehřeje.

Pánské svetry Vás nejen zahřejí, ale promění Vás v elegantního gentlemana. Nabízejí se v několika základních variantách. Pánské pulovry se oblékají přes hlavu, mají většinou kulatý výstřih a bývají jak z hrubé, tak i z tenké příze, takže se dají nosit i pod sako. Pánské svetry do véčka jsou na tom podobně, akorát jejich výstřih je do tvaru písmene „V“. Jsou velice stylové, můžete je nosit i na formální příležitosti ke společenským kalhotám, na košili, třeba místo saka.

Přes hlavu se oblékají i roláky, což jsou svetry ke krku, které oceníte zejména ve studených a větrných dnech, na procházky a na různé jiné volnočasové a sportovní aktivity. Skvěle ochrání Váš krk, který bývá zejména v zimním období náchylný na prochladnutí. Pokud máte raději zapínací svetry, pak se podívejte na pánské svetry na knoflíky nebo na pánské svetry se zipem. Jsou velmi pohodlné, můžete je nosit rozepjaté, nebo jen ležérně zapnuté na jeden knoflík, variant a možností je opravdu mnoho a Váš outfit bude pokaždé trochu jiný, ale vždy trendy a stylový.

Pokud jde o materiál, doporučujeme vybírat svetry vždy z přírodních látek. V zimě se Vám výborně osvědčí vlna nebo luxusní kašmír. Na jarní a podzimní měsíce pak bude vhodnější bavlna, která je tenčí, prodyšná a s určitou mírou savosti. Barevným variantám a vzorům se meze nekladou, jen je nutné přizpůsobit zvolený odstín příležitosti, na kterou se zrovna chystáte a také ostatnímu oblečení, které máte zrovna na sobě. Tak, aby vše bylo v dokonalém souladu.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.