Erotická masáž je zážitek pro tělo i duši

young-man-1515412_1280

Masáže jsou samy o sobě přínosné pro organismus. Pomohou vám protáhnout bolavé partie a umožní odpočinout si od každodenního stresu. Přijdete na jiné myšlenky, uvolníte se a odcházet budete jako znovuzrození. V případě erotických masáží si navíc odnesete ještě erotický zážitek.

Erotická masáž by rozhodně neměla být považována za sexuální služby. Sice se při ní masérka dotýká i vašich intimních partií, nicméně účel je jiný. Také celkový zážitek je rozdílný. Jak nedávno vysvětlil v pořadu Máte slovo český sexuolog Radim Uzel, erotické masáže jsou spíš zdravotní službou.

Jak taková erotická masáž probíhá?

Ze začátku podobně jako ta klasická. Rozdíl je však v tom, že jste nazí, nemáte přes sebe ručník, a nahá bývá obvykle i masérka. Nejprve si naolejuje dlaně a začne masírovat váš krk přes záda, po bocích a pak zadeček. Následně si vás otočí a masíruje přední stranu těla, až dojde k intimním partiím.

Obvykle dostanete masáž s vyvrcholením, masérka vás tedy přivede až ke šťastnému konci. Není to nic, za co byste se měli stydět, nebo čeho se měli obávat. Erotika k životu prostě patří a máloco vás dokáže tak uvolnit jako právě vyvrcholení.

Na erotické masáže chodí i páry

Erotická masáž je vhodný způsob, jak poznat své tělo či naplnit erotické touhy. Masérka vám může poskytnout masáž prsy, chodidly nebo třeba společný pobyt ve vířivce. Rozhodně nejde o klasické sexuální služby, klasický ani orální sex od masérky opravdu neočekávejte.

Na masáž často chodí i páry. Umožní jim více poznat sám sebe i toho druhého, přinese do jejich sexuálního života nový zážitek a možná může být i takovým malým testem, jestli budou mít v budoucnu chuť vyzkoušet sex ve třech.

Ať už pravidelně chodíte na klasickou masáž, nebo nemáte s masírováním žádné zkušenosti, erotické masáže se vám určitě budou líbit. Více informací o erotických masážích naleznete na https://masazeneon.cz.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.