Pánské svetry se mohou stát součástí vašeho každodenního oděvu

model-334735_1280

Zimomřivost není pouze typickou vlastností žen. I někteří muži trpí v zimním období více chladem a studené nohy jsou u nich na denním pořádku. Jestliže jsou nuceni chodit do zaměstnání ve společenských kalhotách a minimální povolenou výbavou šatníku zaměstnance firmy je společenská košile a kravata, mohou se při dennodenním řešení, co si vzít na sebe, setkat s menším problémem. Chodit v kanceláři pouze v košili a kravatě je pro zimomřivé typy téměř nepředstavitelné, protože po chvíli práce se u stolu třesou zimou, i když teploměr v místnosti ukazuje dvaadvacet stupňů. Na druhou stranu chodit denně v saku nebo obleku jim může připadat až příliš formální.

Rozlišovat lze mezi svetry velmi hřejivými a svetry lehkými

Aby si denně nepřipadali jako vrcholoví manažeři, pro které je pánský oblek běžným oděvem, mohou saka poměrně často vyměnit za pánské svetry. Ale žádné sportovní, vytahané nebo se žmolky. Do zaměstnání musí chodit čistí, upravení a společensky oblečení, proto je výběr kvalitních a především moderních svetrů velmi důležitý. Není potřeba, aby v nich vypadali příliš usedle a tím pádem o mnoho let starší. Moderní střihy a kombinace barev mohou nabídnout spoustu modelů, v nichž se budou denně cítit pohodlně, a hlavně jim již při práci nebude zima.

Velký výběr svetrů naleznete v internetovém obchodě ENVANTO.CZ. V nabídce se vyskytují jak sportovní pánské svetry nebo roláky, tak luxusní pánské svetry s vysokým podílem kašmíru nebo vlny. Nejde ovšem o huňaté pletené pánská svetry, jaké pletly naše babičky nebo tetičky, jedná se o moderní materiály, které již zmíněné modely vůbec nepřipomínají a přitom jsou velmi hřejivé. Nemusíte ovšem nakupovat pouze velmi teplé svetry. Možná bude stačit lehčí akrylový nebo bavlněný svetr či vesta. Protože k nim ale budete nosit společenskou košili s kravatou, nemělo by na nich být zastoupeno příliš mnoho barev, většinou do tří, abyste neměli problém je sladit s barvou košile a kravaty. Rovněž je vhodné vybírat svetry s výstřihem do písmene V. Čím bude výstřih hlubší, tím více ve svetru vynikne kravata. Pokud by kravata nemusela být povinným doplňkem vašeho denního oblečení, můžete sáhnout i po svetrech s kulatým výstřihem. Košile bez kravaty se nosí rozepnutá na jeden knoflíček, přičemž cípy límečku košile mohou být schované pod svetrem i mohou vykukovat ven. Žádná striktní pravidla pro nošení košile pod svetrem nejsou stanovena.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.