Kvalitní tisk vizitek s dodáním do 24 hodin

internet-1593358_1280

Není snad nikdo, kdo by vizitky neznal. Ve světě fungují již téměř tři sta let. Jde o malé papírové kartičky, na kterých jsou obsaženy ty nejdůležitější informace, jak o konkrétní osobě, tak o společnosti. To vše přístupné bez nejmodernějších technologií. Pro její použití nepotřebujete ani chytrý mobilní telefon, ani přístup k internetu.

Vizitky nejsou přežitek

Mohlo by se zdát, že v současné digitální době jsou vizitky již zastaralé a že je pouze otázka času, kdy se přestanou používat. Předávání navštívenek v podobě vizitek je jakýmsi rituálem, kterým říkáme, že se s dotyčnou osobou chceme ještě kontaktovat. Nespornou výhodou vizitek je navíc to, že jejich sdělení rozumí lidé po celém světě. Jsou to první informace, které lidem o své firmě řeknete. Existují totiž přesná pravidla, co všechno a kde má být na vizitce uvedené. I když je to ta hlavní funkce, tak vizitka nemá pouze informovat, ale hlavně zaujmout. Toho dosáhnete nevšedním zpracováním nebo zajímavým použitím barev. Vždy by však měla obsahovat pouze jeden výrazný prvek. Proto je nejlepší, pokud necháte tvorbu vizitek na odborníkovi.

Tisk vizitek online

Existují společnosti, které se na návrh a tisknutí vizitek přímo specializují. Můžete je kontaktovat například osobně. Ovšem v dnešní době, kdy čas znamená peníze, si vizitky vyberete i v klidu na dálku přes počítač. Pokud se rozhodnete pro tisk vizitek online, můžete si vybrat z předem připravených návrhů, nebo si vytvořit vlastní design. Na stránkách společnosti Printuj.cz je k dispozici výběr z desítek různých návrhů. Všechny vizitky jsou vytištěné na brilantně bílém, pevném a odolném papíře. Úpravu můžete zvolit buď matnou, nebo lesklou a pro ještě větší dojem luxusu se dají vizitky zalaminovat. Jsou tak ještě více odolné proti případnému zmačkání či roztržení. Všechny objednávky jsou navíc vyřízeny a dodány do 24 hodin.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.

1 Comment
Roman

Hezký článek. Taky využívám tisk vizitek online, mám to skoro bez práce a ušetří mi to spousty času i starostí a dokonce je mám levnější než tady u nás (malé město) v tiskárně.

Comments are closed.