Windows 10 je k dispozici zdarma už pouze do 29. 7. 2016

computer-914546_1280

Hodláte vybavit svou firmu anebo domácnost počítači a chtěli byste co nejvíce ušetřit? Uspořit by chtěl logicky každý, ne všichni ale ví o tom, že si mohou koupit levně vysoce kvalitní repasované počítače, jež mají předinstalovaný systém Microsoft Windows 7, který lze bezplatně upgradovat na aktuální verzi operačního systému společnosti Microsoft s označením Windows 10. Akce ale trvá pouze do 29. 7. 2016. Podívejme se tedy podrobněji na celou problematiku a doporučme prodejce, u něhož si můžete takto výhodně výpočetní techniku zakoupit.

Za operační systém je třeba zaplatit

Jestliže uvažujete o koupi jakéhokoli počítače, musíte brát v potaz i fakt, že bude mít operační systém, který něco stojí. Konkrétně se operační systém Windows 10 pohybuje kolem 3000 korun. Sehnat ale můžete i přímo počítače, které již budou mít tento základní software předinstalován. K dispozici jsou i jiné systémy, které ale nejsou tak kompatibilní a kvalitní jako onen zmiňovaný od Microsoftu.

Nakupte PC s možností vylepšení na Windows 10

Vynikající možnosti úspory nabízejí značkové repasované počítače mající nainstalovaný starší Windows 7. Ten si totiž můžete bezplatně vylepšit na aktuální Windows 10. Učinit tak můžete už jen do 29. 7. 2016. Za repasovaný PC zaplatíte mnohem méně peněz a finance, jež ušetříte na operačním systému, můžete vložit právě do nákupu zařízení. S koupí ale není radno otálet!

Obraťte se na specialisty

Nákup výpočetní techniky není nejjednodušší, a tak se vyplatí vsadit na specialisty. My doporučujeme společnost LevnaPC.cz. Ta již na tuzemském trhu působí úspěšně více než 10 let a nabízí repasované počítače těch nejznámějších značek, jako jsou Lenovo, Dell či HP. Nákup na portálu LevnaPc je výhodný nejen díky nízkým cenám, ale i díky profesionálnímu poradenství, standardní záruční době poskytované na sortiment a pestré nabídce zařízení.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.