Vyřešte elegantně finanční problémy

597f721d8818c24b04c9b7547732aa9b

Stalo se nějakým nedopatřením, že jste se dostali do finančních problémů? Mnoho nebankovních společností se na akutních potížích snaží vydělat, za rychlé půjčky si účtují obrovské úroky. K vyřešení dluhů si však nemusíte hned půjčovat. Pokud víte, že peníze opět rychle získáte zpět, zkuste zastavit auto.

Jde to i bez úroků

Určitě jste již slyšeli o běžných zastavárnách. Do nich se chodí dávat televize, šperky či třeba nábytek. Za tyto komodity však získáte několik stovek, maximálně tisíc korun. Taková suma málokomu vyřeší akutní problémy. Ovšem pokud se rozhodnete zastavit auto, dostanete dostatečnou sumu k poplacení závazků. Půjčky se zástavou auta jsou dnes stále populárnější.

Jak to celé funguje?

Při zastavování auta má zákazník dvě možnosti. Nemít auto ovšem znamená řadu komplikací, člověk se těžko někam přemisťuje, někteří z nás ho k práci vysloveně potřebují. V tu chvíli je lepší uplatnit model Money&Drive. V tomto případě auto zastavíte, můžete s ním ovšem nadále jezdit. Pokud však chcete získat více peněz, spíše se vám vyplatí model Money&Store, kdy auto necháte v zastavárně na hlídaném a zabezpečeném parkovišti.

Kolik mohu dostat peněz?

Při zastavení auta probíhají půjčky ihned. Hned po příjezdu je vůz ohodnocen znalcem. Ten odhadne jeho hodnotu a hned na místě vám vyplatí až 80 % ceny automobilu, to znamená skoro plnou hodnotu. Zaměstnanci proces nezdržují a jsou zcela diskrétní. Zároveň v zastavárnách máte možnost půjčky bez registru, nemusíte se zbytečně zatěžovat se všemi starostmi okolo. Stačí zaslat potřebné informace a nacenění vozu proběhne okamžitě.

Flexibilní smlouva

Na rozdíl od smluv s bankami si u nás určujete vy, kdy smlouvu vypovíte. Doba trvání vašeho úvěru je tedy naprosto flexibilní. Smlouva je navíc sestavována přímo na míru.

Zaujala vás tato možnost půjčky? Více na webu zastavuz.
Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.