V čem budou chodit vaše děti v zimě? Zvolte nepromokavou obuv

Trekové celoroční boty FARE

Chlapecké celoroční vtrekové boty

Teplota pomalu klesá k bodu mrazu, a tak je nejvyšší čas poohlédnout se po zimních botách, a to nejen pro vás, ale také pro vaše ratolesti. Jakmile se objeví první sněhová pokrývka, děti se s radostí rozeběhnou ven, aby postavily malého sněhuláka. Přece na to celý rok čekaly. Jestliže však chcete svým dětem dopřát kvalitní obuv, která k nohám nepropustí ani kapku vody, podívejte se do pestrého produktového portfolia značky FARE.

Společnost FARE na trhu s obuví působí více než 25 let. Za dobu své existence si vybudovala pevné postavení a není se čemu divit, protože prodává vskutku kvalitní modely. Pokud jste v loňském roce koupili nepromokavou obuv, nicméně pokaždé děti přišly s mokrými ponožkami, zřejmě jste naletěli pouze na klamavou reklamu.

Zima vás ani vaše děti nepřekvapí

Značka FARE nabízí několik druhů podzimních a zimních botiček. Pro každodenní nošení jsou určené nízké vycházkové nepromokavé boty, jejichž svrchní část je usňová v kombinaci s textilem. Podšívka je z textilního materiálu, jenž se vyznačuje perfektní savostí. Dětské boty na zimu jsou k dostání od velikosti 23. Současným trendem však je, že rodiče nosí stejnou obuv jako ratolesti, což společnost FARE umožňuje, neboť spoustu modelů najdete ve velikostech až po 46.

Je libo suchý zip, nebo šňůrky?

Zimní boty pro děti můžete vybírat i podle toho, jak se zavazují, respektive zapínají. Pro menší děti, které ještě neumí zavazovat šňůrky, je vhodné provedení na suchý zip. Ocení to i paní učitelky ve školce. V internetovém obchodě společnosti FARE najdete jak modré varianty pro chlapce, tak i růžové pro slečny. Samozřejmě nechybí ani univerzální barvy, jako jsou šedá, černá či hnědá. Zimní boty FARE jsou nejen vysoce kvalitní, ale také vzhledově hezké.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.