Tinky.cz nabízí 4 varianty výhodného nakupování pro maminky a jejich děti

brothers-457237_1280

Mít rodinu je krásné, ovšem také dost finančně nákladné. Možná i na vás jdou mdloby jen kvůli tomu, že se podíváte na cenu maličkého dětského body. Mnohdy je dražší než kalhoty pro vás. Vzápětí si ale řeknete, že je to přece pro dítko, neváháte a přemrštěnou cenu zaplatíte. Víte, že to dělat nemusíte? Naučte se nakupovat pro vás i pro miminko za výhodné ceny a se zárukou vysoké kvality. Jde to hned 4 způsoby…

Tinky.cz myslí na kvalitu i peněženku!

Tinky.cz je projekt, který založili rodiče pro rodiče. Jedná se o unikátní internetový obchod, který je zaměřen na dětské zboží a nabízí i potřeby a oblečení pro maminky. Když se zeptáte jakéhokoliv rodiče, jak nákladný život s dětmi je, dočkáte se stejné reakce. Nejdříve se usměje, protože rodina je štěstí, po chvilce mu vyraší nejedna vráska na čele, uvědomí si, jak moc jsou věci pro děti drahé. Právě to Tinky.cz svým přístupem mění. Nabízí kvalitu, ovšem ceny drží nízko.

child-786697_1280

Klasicky, v aukci, skrze list přání a Tinkyáda

V e-shopu se dá nakupovat hned 4 způsoby a pokaždé výrazně ušetřit. V první řadě je to klasický nákup – vybíráte produkty, když se vám nějaký zamlouvá, přemístíte ho jedním kliknutím do virtuálního nákupního košíku, poté už jen vyplníte objednávku a je hotovo. Podívejte se na body kojenecké, punčošky, bundičky, trička, tílka aj. a vyberte si.

TIP: Krásné overaly-kojenecké jsou nyní k mání za cenu od 99 Kč!

Máte rádi slevy? Jako v ráji se budete cítit, když se podíváte na akční nabídku v rámci Tinkyády. Nakoupíte zde vybrané zboží s výraznými slevami, k nákupu navíc dostanete dárek. Nyní jsou v akci pleny DOLLANO Baby, k nimž jako dárek obdržíte vlhčené ubrousky. Je vám to ještě málo? Patříte k akčním rodičům? Vyzkoušejte nákup v rámci aukce. U produktu je vždy stanovena extra nízká vyvolávací cena a je vlastně jen na vás a na ostatních, jak moc se o výhodnou koupi „poperete“. Vítanou funkcí na e-shopu je tzv. List přání. Pokud se vám zboží líbí, chtěli byste si ho koupit, jenže nyní nechcete utrácet, bude se vám hodit. Uděláte si jednoduše seznam věcí, které byste si rádi pořídili, a ten následně odešlete známým. Hodí se to hlavně před narozeninami a také nyní v době před Vánocemi.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.