Textilní hala je skvělou volbou nejen pro sklad

showImageToArticle

Uvažujete o pořízení nového skladu, jízdárny či sportovní haly? Pokud ano, jste na správném místě. Nabídneme vám totiž možnost poměrně vysoké úspory finančních prostředků a času při realizaci záměru. Zvolíte-li textilní haly, budete mít jistotu vysoce kvalitní stavby za, ve srovnání s klasickými budovami, velmi nízké náklady. Finanční a časová úspora ale nejsou pouze jedinými přednostmi tohoto typu objektů. Představme si je tedy mnohem podrobněji.

Bytelná konstrukce bez základů

Vysoká rychlost stavby textilních hal je poměrně logická, jelikož není třeba začínat betonováním základů. Stačí pouze zpevnění za pomocí štěrkového podkladu. Konstrukce je kotvena kovovými trny přímo do země. Následně je realizováno opláštění pomocí vysoce jakostních látek schopných odolat jakýmkoli povětrnostním podmínkám. Vždyť takové textilní hangáry určené pro opravy vrtulníků Armády ČR jsou schopny přečkat bez jakékoli úhony vítr o síle až 190 km/h.

Multifunkční využití samozřejmostí

Moderní textilní hala si najde své místo fakticky kdekoli. Vše se odvíjí od účelu, k němuž by měla sloužit. Standardně se staví například jízdárny s postranními tribunami anebo hangáry pro letadla. Hodně oblíbené jsou i sklady. Díky velkým rozměrům je možné v interiéru haly uskladnit velké množství věcí. Zapomenout nelze ani na různá sportoviště. Klasiku představují zejména tenisové kurty anebo multifunkční hřiště.

Spolehněte se na specialisty

Při stavbě plachtové haly se určitě spolehněte na profesionály. Výbornou volbou je společnost POLAK CZ, která úspěšně působí na trhu již od roku 1999. Jestliže se chcete podívat přímo v praxi na některé realizované projekty, není problém. Služeb firmy totiž využívají mnohé známé společnosti, jako jsou například Thimm Service v Chotětově, Integry Automotive ve slovenském Lozornu nebo Geosan Ostrava a další.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.