Spolehlivé party stany a prodejní stánky nesmí chybět na žádné letní akci

Snímek obrazovky 2018-05-28 v 9.00.56

Pořadatelé festivalů, venkovních svateb, sportovních utkání, trhů a zahradních večírků vědí, jak důležité je ukrýt účastníky i vybavení a zboží před nepřízní počasí. Ať už se jedná o letní přeháňku, nebo naopak neúprosné sluneční paprsky. Představíme vám kvalitní party stany, které vaši oslavu dokonale zastřeší.

Snímek obrazovky 2018-05-28 v 9.06.25

Když se řekne party stan

…mnoho lidí si automaticky představí víkendové grilování s rodinou a sousedy. Ve skutečnosti mají tyto stany ovšem mnohem rozmanitější využití, a to především v profesionální sféře. Neobejde se bez nich prakticky žádná venkovní akce masového charakteru. Na koncertech mohou ochránit před deštěm a poskytnou i krytý prostor backstage, stejně jako v případě sportovních utkání. Konají se v nich oslavy i firemní a výstavní akce. Na trzích samozřejmě nesmí chybět prodejní stánky. Velkokapacitní party stany pak dokážou zastřešit i svatební hostinu pro desítky hostů nebo letní zahrádky restaurací.

Snímek obrazovky 2018-05-28 v 9.03.04

A co když chci vážně jen party stan na zahradu?

Pak si ho rozhodně pořiďte, klidně i pokud nepořádáte zahradní večírky zrovna často. Bezpečný party stan totiž můžete využít i jinak, ať už na posezení s knihou v příjemném stínu, nebo na uskladnění dřeva a nejrůznějšího náčiní, které by nemělo navlhnout. A pokud rádi jezdíte v létě kempovat nebo patříte mezi časté návštěvníky hudebních festivalů, přibalte si party stan so sebou. Budete pod ním moci relaxovat ve stínu, případně pod plachtou zaparkujete auto.

Snímek obrazovky 2018-05-28 v 9.03.55

Jak by měl vypadat ideální zahradní stan?

První místo v žebříčku popularity jednoznačně zabírají rychle rozkládací party stany, pro mnoho lidí je totiž snadná montáž hlavním kritériem. Tomuto požadavku výborně odpovídají stany nůžkové. Neméně důležitá je stabilita konstrukce, proto je třeba dívat se spíše po odolném, avšak lehkém hliníku či ještě pevnější oceli a vyřadit křehké plasty. Plachta by pak měla být zhotovena z pevné nepromokavé látky, jako je polyester. Roli hrají také výšková nastavitelnost a celková variabilita stanu. Zapomenout rozhodně nesmíte ani na design, stánek zkrátka musí být reprezentativní.

Snímek obrazovky 2018-05-28 v 9.04.51

Stany a stánky Brimo splňují i náročné požadavky

Kvalitní, stabilní, certifikované a estetické – takové jsou párty stany od specializovaného výrobce Brimo. Jejich oporou je stabilní konstrukce z ušlechtilé oceli s mimořádně pevnými spoji, která se velice snadno instaluje i skládá. Prakticky uzpůsobenou konstrukci doplňuje 100% vodotěsná plachta. Jedná se o pevnou dvouvrstvou tkaninu s pogumováním, jejíž barva je odolná vůči UV záření a na slunci nebledne. Výborně také odolává různým druhům mechanického poškození. Stánky jsou variabilní, takže se přizpůsobí různým příležitostem a vytvoří uzavřený i otevřený prostor. K dispozici jsou přirozeně v pestré škále rozměrů.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.