Sandály jako ideální letní obuv

Kdo by v horkých letních dnech neocenil lehkou obuv, ve které může naše nohy ovívat svěží větřík. Proč se pařit v uzavřených teniskách nebo balerínách. Ty nechme na chladnější dny a obujme radši ženštější obuv ve formě elegantních páskových sandálů. Prospěje to našim nohám i sebevědomí.

Letní sandálky

Proč by neměly sandály chybět ve vašem botníku

Hlavní výhodou, která je očividná na první pohled, je jejich vzdušnost. V botách, které jsou tvořené jen podrážkou a páskami, se vám noha zpotit prostě nemůže. Díky tomu se nemají kde množit bakterie způsobující nepříjemný zápach a vy máte vyřešený další problém. Pokud si teda do sandálů neoblečete smradlavé ponožky J. Ani nepříjemné svědivé plísně nemají šanci zaútočit na vaše nohy.

Kožené sandály

Pohodlí by mělo být při výběru bot hlavním kritériem. Když si pořídíte pohodlné a kvalitní sandály Tamaris, nebude vám dělat problém nosit je celé léto. Zapomeňte na uzavřené lodičky na šílených podpatcích a raději sáhněte po moderních řemínkových sandálech na klínku, ve kterých se vám bude chodit o tolik pohodlněji.

Sandály u vody

Když se budete balit na cesty třeba k moři, tak vám páskové boty zaberou v kufru mnohem méně místa než jiný typ bot, třeba tenisky nebo lodičky na platformách. A na slunečných promenádách s nimi zaručeně uděláte větší parádu, zvláště když si k nim obléknete nějaké sexy letní šaty. Například od značky Vero Moda.

I děti a chlapi si sandály oblíbí

I pro děti je to vhodná obuv na léto. Nejen, že v ní mohou sportovat a trávit celé dny včetně teplých večerů. Speciální sandály je ochrání před zraněním, které si mohou přivodit ve vodě. Vyhnete se tak ukopnutým palcům a mořským ježkům zapíchnutým v nebohé dětské nožce. Většinou jsou to průhledné gumové boty různých barev.

A pro vašeho muže mohou být sandály také skvělou volbou. Zvláště pokud nesnesou kolík žabek mezi prsty nebo nestabilní pantofle, které se tak rády vyzouvají.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.