S lepším právním vzděláním přijde lepší uplatnění

Foto_JOBS_BI

Není žádným tajemstvím, že vzdělání otevírá brány k lepším příležitostem. Zvyšuje pravděpodobnost získání lepšího zaměstnání a tím i vyššího platu. Vzhledem k dnešnímu dynamickému světu, v němž se všechno neustále mění, umí firmy velmi dobře ocenit lidi, kteří se v aktuálních záležitostech vyznají. Investice do vzdělání se tedy určitě vnyplatí. Chcete-li se i vy stát uznávaným odborníkem v oblasti práva, není nic jednoduššího než začít studovat, abyste získali titul LLM. Nedělejte si starosti s věkem ani pracovním vytížením. Dnes už existují možnosti vhodné pro časově vytížené lidi.

Studovat může každý

Příkladem školy, která vychází svým studentům vstříc, je pražský Business Institut. Studium LLM prohloubí vaše znalosti v oblasti obchodního, hospodářského, finančního, insolvenčního a daňového práva platného nejen v ČR, ale i v kontextu celé Evropské unie. Jeden z modulů se zaměřuje na zdokonalení soft skills dovedností, které jsou nepostradatelné i v právním sektoru.
Studium LLM je rozloženo do tří semestrů, každý z nich čítá pět modulů (předmětů). Problematika každého z modulů je probírána na odborném lektorském setkání, které probíhá v budově Business Institutu v Praze. Účast na těchto přednáškách není povinná, ale velice přínosná. Je zde ideální prostor pro diskuze, dotazy a výměnu cenných zkušeností.
Zbytek vzdělávání probíhá na dálku formou e-learningu. Studenti dostanou přístup do systému, v němž naleznou studijní materiály a termíny pro odevzdání postupových prací. Studium ukončují obhájením závěrečné práce a složením odborné zkoušky.

Proč zrovna Business Institut?

Ke studentům zaujímá velmi flexibilní přístup a výuku zajišťuje tým kvalifikovaných lektorů z akademické sféry i z praxe. Business Institut udržuje kontakty se svými studenty i po úspěšném složení zkoušek. Členové absolventského klubu jsou zváni na blokové moduly, networkingová setkání a další odborné přednášky. Dochází také k organizovaným setkáním, která jsou připravena výhradně pro absolventy.

 

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.