Praha 5 – Skanska zahájila prodej developerského projektu v Jinonicích

01-rezidence-vrchlickeho-nove-byty-praha-5-developesrske-projekty-kosire-1466513328-e1470826574943

Švédská developerská společnost Skanska nabízí od poloviny června 2016 k prodeji poslední bytový dům Botanika K (1,2) v Praze 5 – Jinonicích, na ulici Pekařská. Na své nové majitele čeká 99 bytů, které jsou maximálně úsporně řešené a nezatěžují životní prostředí. Jak dopadl pražský developerský projekt?

Developerské projekty

Novodobé projekty od developerských gigantů mají svůj základ v moderním přístupu k životnímu prostředí. Praha díky nim získává úplně jinou tvář. Nabídka nových bytů v Jinonicích v sobě zahrnuje úsporná řešení týkající se spotřeby vody, která v domě bude recyklována pomocí nejmodernějších technologií. Developerský projekt Botanika tak aspiruje na získání britského tříhvězdičkového certifikátu BREEAM, který potvrzuje u konkrétních návrhů budov jejich kvalitu provedení a ohleduplnost k životnímu prostředí. Porotci nezávisle posoudí bytový dům s ohledem na design, konstrukci a užívání budovy. Bytový dům Botanika K splňuje všechny standardy šetrného a úsporného bydlení. Kromě obvyklejší tepelné izolace domu a kvalitních oken šetřící energie má v záloze i čištění odpadních vod, jež budou v domě využívány při splachování toalet. Jako užitková voda pro zalévání květin na terasách poslouží pak dešťová voda zachycená v akumulačních nádržích. Na střeše jsou umístěny solární panely, které budou sloužit k ohřevu vody.

Rezidence Botanika K

Bytový dům Botanika K (1,2) v Praze 5 je šestipatrový, rozdělený do dvou nadzemních celků propojených suterénem, v němž jsou umístěny společné sklepy, garáže, kolárna a umývárna určená pro mytí kol a kočárků. Jedná se o 99 nadstandardně zařízených bytů, jejichž velikost se pohybuje od 1+kk do 5+kk o výměře až 121 m2. Ideální místo pro singles i rodiny s dětmi. Noví majitelé za byty zaplatí v přepočtu od 2,3 do 11,5 milionu korun. Součástí každého z nich jsou balkony a terasy, přízemní byty mají i předzahrádky. Děti si mohou hrát v přilehlém parku na hřišti. V blízkosti rezidence naleznete nejvyšší kopec Vidoule, golfové hřiště, školky a renomované školy, obchodní centra, restaurace. Na místě je dobrá dopravní dostupnost, staví zde autobus, blízko stojí stanice metra, kterým se dostanete do všech koutů Prahy, poblíž je i nájezd na D5 vedoucí k letišti.

Pro více informací o prodeji developerského projektu v Jinonicích na Praze 5 zkuste navštívit portál www.ziprealty.cz.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.