PPC reklama: Konec výdajů za zbytečnou propagaci

analysis-1841158_1920

Každá firma má určitý budget, který je vyčleněný na marketing. Z těchto finančních prostředků se financuje propagace. Jednat se může jak o reklamní předměty, tak i potisk, logo firmy a v neposlední řadě reklamní kampaně. Ty lze řešit v mnoha různých médiích. Tipnete si, kde je propagace nejefektivnější? Ano, máte pravdu. Na internetu. Optimální volbou je PPC reklama. Že jste o tomto termínu ještě neslyšeli? Pak jste na správném místě. Soustředíme se na ni totiž mnohem podrobněji.

Co je PPC reklama?

Termín PPC je v podstatě zkratkou vycházející ze třech anglických výrazů, jimiž jsou Pay per Click. Jinými slovy, jde o reklamu, při níž zaplatíte pouze tehdy, když potenciální zákazníci kliknou na váš reklamní banner, případně odkaz. Doslova revoluci představuje fakt, že vy zaplatíte prakticky za uživatele majícího o vaši službu či produkt skutečně zájem. Náklady jsou přitom na rozdíl od takových reklamních letáků minimální! Ušetříte mimo jiné i čas.

Spousta předností

Přesné cílení na zákazníky je dáno především volbou správných klíčových slov a také třeba regionu, kde nabízí inzerent své služby nebo zboží. Výši rozpočtu si stanovíte sami a velmi jednoduše můžete systém kontrolovat. U nás lze inzerovat především prostřednictvím dvou největších reklamních systémů tohoto druhu, jimiž jsou Sklik a AdWords. Jakékoli reklamní plochy si můžete jako inzerent vytvořit přímo na míru dle vlastních představ.

Obraťte se na specialisty v oboru

Ač se zdá všechno vcelku jednoduché, vyplatí se najít specialisty, kteří se PPC reklamou dlouhodobě zabývají. Naším tipem je společnost PPC- Profits.cz. Ta nabízí mimo precizní nastavení reklamy ve zmiňovaných systémech i real-time bidding či remarketing. Zařídí vám také efektivní reklamní kampaně na sociálních sítích v čele s Facebookem. Její nabídku najdete na http://ppcprofits.cz/.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.