Posilněte svoji imunitu

milk-thistle-is-rich-2772999_1280

Jaro a podzim představují pro naše tělo přechodová období, která jsou náročnější pro naše zdraví. Fáze roku, kdy se střídají teploty a náš organismus není tak odolný vůči nachlazením a jiným neduhům. Zabojujte s nimi s pomocí doplňků stravy.

Spolehlivé doplňky stravy

Klasické podpůrné prostředky, jako je například vitamin C, známe odnepaměti. Vaši imunitu ovšem ochrání řada dalších produktů, které mají za cíl dodat rovnováhu jednotlivým orgánům vašeho těla. Například játrům. Někdy se jim říká „čistička organismu“, protože jimi prochází spousta látek a zde se tak filtrují škodliviny. Pokud těch toxinů do sebe hrnete příliš, umíte si asi představit, co to s vašimi játry udělá. Proto jim dopřejte jednou za čas detoxikační kúru, která jejich stav srovná. Ideální rostlinou k očistě právě jater je ostropestřec mariánský. Vskutku jedinečnou kombinaci nabízí OSTROPESTŘEC PLUS ARTYČOK pro podporu činnosti jater. Vysvětlíme vám, proč.

Posilněte se vitamíny

Ostropestřec samotný dokáže v rychlé době a v nenásilné formě uvést stav jater do normálních funkcí. Předně výrazně pomáhá k jejich pročištění, což vede k detoxikaci celého těla a následně i k posílení imunity. S těmito vitamíny se orgán rychleji zregeneruje, a navíc ostropestřec chrání tkáň jater. Právě společně s artyčokem posléze dokáže podpořit vylučování žluči, uleví trávení a zklidní střevní trakt. V neposlední řadě je rovněž přínosné, že tyto doplňky stravy snižují hladinu tuků v krvi, což se příznivě odráží i na stabilní hmotnosti. Tělo po detoxikaci bude nejen lehčí pocitově, protože se zbavíte látek, které způsobují únavu, rovněž můžete ztratit několik kilogramů na své váze. Tyto vitamíny jsou dostupné ve formě běžně prodejných kapslí, s jejichž užíváním nebudete mít žádné obtíže. Naopak se zbavíte problémů, jež váš trápí i dlouhodobě.

27324-banner-cz
Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.