Podlahové mycí stroje Hakomatic zajistí komfortní styl uklízení

department-store-265135_1280

Když dojde na uklízení, nikdo se do práce moc nežene. V domácnosti lze tuto činnost omezit, ale ve velkých průmyslových provozech, obchodních centrech a kancelářích to není možné. Dnes si nikdo neumí představit udržovat v čistotě ohromné plochy komerčních prostor jen s hadrem a kbelíkem. Naštěstí existují praktické podlahové mycí stroje.

A vše jde jako po másle

V některých firmách se uklízí za provozu, proto musí probíhat veškeré práce rychle a efektivně. Pěkný dojem udělají i moderní stroje. Lze je pořídit jako chodící i sedící obsluhu. Pro velké prostory je výhodná sedící forma, pro kanceláře a menší plochy postačí modely s chodící obsluhou. Jedno však musí mít společné. Klíčem k úspěchu je špičková technika. K dalším kritériím patří jednoduchá obsluha, spolehlivost a do posledního detailu zpracovaná konstrukce.

Venkovní úklid s Multicar

Snad každý zná praktické nosiče nástaveb a transportérů Multicar. Jejich tradice je dlouholetá a kvalita jedinečná. Multikáru je možné použít také k venkovnímu úklidu, a to po celý rok. Jedná se především o zahradnictví, stavebnictví a likvidaci odpadu. Je zajímavé, že lze využít na 100 druhů nástaveb. Určitě potěší i německá výroba, což symbolizuje kvalitu a dlouhou životnost.

Do kanceláře jako stvořený

Pro všechny firmy, které chtějí vyřešit otázku úklidu jednou pro vždy, je určen Scrubmaster. Tento podlahový mycí stroj zastane čištění menších ploch a patří mezi modely s chodící obsluhou. Scrubmaster disponuje dvěma kartáči, jež se postarají o dokonalé mytí okrajů i hladkých ploch. Zaujme jeho nízká hmotnost, skvělá ovladatelnost, snadné dobíjení baterie a příjemná cena.

Podívejte se na produkty Unikont Group, předního dodavatele podlahových mycích strojů značky Hakomatic od německého výrobce Hako. Jen tak si ušetříte při úklidu čas, námahu i peníze.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.