Pánové, za problémy s erekcí se nestyďte

business-man-1385050_1280

V minulosti se odborná veřejnost domnívala, že za erektilní disfunkcí stojí především psychogenní příčiny. Nicméně výsledky posledních výzkumů, se kterými souhlasí také sexuologové, ukazují, že porucha erekce bývá somatického původu. Včasným vyřešením nepříjemného intimního problému se můžete stát opět postelovým bohem. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno má na erekci vliv.

Stále více mužů odhazuje stydlivou masku, protože si uvědomuje fatální rizika. S nedostatečnou erekcí souvisí neuspokojivý sexuální život, který se podepíše na celkovém partnerském vztahu. A pokud nechcete ihned chodit pro odbornou pomoc, můžete nejprve vyzkoušet prostředky určené k podpoře erekce. V této specifické oblasti se do popředí prodírá Kamagra, která obsahuje účinnou látku Sildenafil umožňující dosáhnout dlouhotrvající erekce.

Erektilní dysfunkci nezpůsobují úzkost, partnerský rozpor, stres, deprese, ani další příčiny psychogenního charakteru. Sexuologové se přiklánějí k teorii, že drtivá většina obtíží jsou cévního či neurologického původu. A kvalitu sexuálního života velice ovlivňuje věk pacienta, přičemž s vyšším věkem roste také riziko nedostatečné erekce.

Když se stydíte navštívit lékaře

Odbornou pomoc možná vnímáte až jako krajní řešení svých choulostivých problémů, a proto se vám nabízí možnost vyzkoušet volně dostupné produkty určené na podporu erekce. Asi nejčastěji se používá klasická Viagra známá jako modrá pilulka, nicméně na trhu jsou k dostání i jiné účinné preparáty.

Velké oblíbenosti se těší doplněk stravy Kamagra, která obsahuje významnou látku zvanou Sildenafil citráte. Tato látka stimuluje prokrvení penisu, čímž můžete snadno a rychle dosáhnout kvalitní erekce. Opět se můžete oddávat sexuálním hrátkám, aniž byste ještě před začátkem aktu selhali.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.