Nechte svůj blog vydělávat skrze systém Linketica.com

Snímek obrazovky 2019-02-01 v 18.54.06

Jste vlastníky prosperujícího blogu, který má denně desítky, stovky či dokonce tisíce čtenářů? Tak právě pro vás máme dobrou zprávu, neboť služba Linketica.com vám nabízí jedinečnou možnost, a to konkrétně tu, že můžete svůj blog nechat vydělávat ještě o poznání více než tomu bylo doposud.  

Stačí k tomu provést několik jednoduchých kroků, prvním z nich je registrace na webu Linketica.com, jež je otázkou několika málo vteřin, která vám umožní propojení s desítkami soukromých osob a marketingových agentur, kteří touží po tom propagovat své výrobky či služby skrze váš blog, za což jsou ochotni zaplatit, přičemž cena je primárně odvislá od dosahu vašich příspěvků a kvality vámi publikovaného obsahu.  

Poté již stačí pouze vznést nabídku s nabízeným prostorem na vašem webu či zareagovat na poptávku inzerenta, který zrovna v daný okamžik shání blogera, jenž by mu pomohl zpropagovat jeho produkt. Na závěr už stačí jen dostát svým závazkům v podobě publikování dohodnutého obsahu v požadované formě a kvalitě, a peníze jsou vaše. Jak snadné! 

Krom jednoduchosti registrace a skvělého konceptu založeného na nabídce a poptávce má systém Linketica celou řadu dalších výhod. 

Jsou jimi například: 

  • Celý systém je navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý a sdružoval v sobě všechny potřebné funkce 
  • Na Linketice se vám nemůže stát, že by vám klient neuhradil přislíbenou částku 
  • Výplatu si lze nechat vyplatit již od 1 Kč, s tím, že bude na váš účet připsána nejpozději do 24 hodin 
  •  funguje živá podpora, kam se můžete kdykoliv a s čímkoliv obrátit 
  • Linketica nabízí jedny z největších výdělků pro blogery na celém českém internetu 
Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.