Kvalitní internet po Praze? Zkuste Airwaynet

11147039_980000618706665_8383211030972523108_o

Potřebujete doma kvalitní internet za rozumnou cenu a máte už dost toho, jak vaše současné připojení neustále vypadává, účty se zvyšují a ještě vám poskytovatel každý měsíc nabízí „neuvěřitelné“ akční nabídky, které vedou jen k dalším položkám na faktuře? Zkuste internetové připojení od pražské společnosti Airwaynet.cz.

Internet na míru vašim potřebám

Zapomeňte na zbytečně nabobtnalé balíčky velkých providerů, kteří vás lákají na internet s rychlostí 100 Mb/s, nebo dokonce 200 Mb/s. Zcela skrytě mimo tyto „úžasné“ balíčky pak mají možnost objednání internetu o rychlosti 10 Mb/s, která stačí drtivé většině zákazníků.

Airwaynet zcela férově nabízí internet v Praze v balíčcích od 4 Mb/s do 30 Mb/s. Můžete si tak vybrat přesně co, co potřebujete. Navíc se můžete těšit z nulového omezení stahování dat a automatického navyšování rychlosti v čase s tím, jak rostou standardy odvětví a reálné potřeby zákazníků.

Neplaťte za router, když nemusíte

Ve dvou nejrychlejších variantách získáváte wifi router úplně zdarma. Ušetříte tak velké částky proti standardnímu nájmu přístroje, nebo dokonce proti jeho zakoupení, do kterého vás jiní operátoři s oblibou tlačí. U poskytovatele wifi internetu v Praze Airwaynet získáváte již u tarifu s rychlostí 20 Mb/s router zcela zdarma.

Airwaynet myslí i na podnikatele

Airwaynet má nabídku wifi internetu v Praze také pro živnostníky a malé a střední firmy. Mohou se těšit na osobní přístup střední firmy, která bude jejich potřebám rozumět lépe než nadnárodní korporace. Pokud pracujete jako živnostník z domova, internet si tak můžete dát do nákladů svého podnikání, na což máte dle podílu využívání internetu pro práci a soukromé účely odpovídající nárok.

Ověřte si zdarma dostupnost

Airwaynet má pokryto již 93,4 % Prahy a míří stále výše. Ověřte si jednoduše přímo na webových stránkách www.Airwaynet.cz, zda je internet dostupný i ve vaší ulici. Můžete tak učinit buď přes poptávkový formulář, nebo v reálném čase přes on-line chat.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.