Jak si vybrat společnost pro stěhování bytu?

businessman-2108029_1920-880x587

Pokud jste se rozhodli, že se budete stěhovat s pomocí specializované stěhovací společnosti, měli byste mít na paměti následující tipy, abyste příliš nepřeplatili:

Myslete na načasování

Některé sazby společností pro stěhování bytů jsou vyšší na počátku a na konci měsíce, kdy se stěhuje nejvíce lidí, a o víkendech. Pokud si můžete vzít den nebo dva v prostředku týdne nebo v polovině měsíce (ze zákoníku práce máte nárok na dva dny neplaceného volna v rámci stěhování), ušetříte na stěhování nějakou tu korunu.

Untitled

Udělejte si nějakou práci sami

Pokud máte možnost, najděte si vlastní krabice, které si sbalte sami. Všechno si můžete předpřipravit do krabic, koberce srolujte, vykliďte skříňky, rozeberte vše, co můžete. Ušetříte tak na hodinové sazbě pro pracovníky stěhovací společnosti.

Spolehlivost

Ať už si najmete kohokoliv, chcete, aby byli spolehliví a opatrní. Získejte si cenovou nabídku předem, abyste nebyli překvapení z výsledné ceny. Lepší je osobní kontakt – pozvat si technika společnosti domů, aby byla cenová nabídka co nejpřesnější.

Stěhování Praha

Společnosti pro stěhování bytů jsou v dnešní době už velmi flexibilní. Zdarma vám vypracují cenovou nabídku na základě osobní prohlídky a pracují za stejnou taxu i o svátcích a víkendech. Taktéž vám zdarma poskytnou obalový materiál, jako jsou krabice. Společnost má stěhovací vozový park vybavený automobily, s pomocí kterých přestěhujete cokoli.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.