Jak se nejlépe zbavit kovového odpadu

scrap-metal-yard-2369591_1280 (1)

Správné nakládání s odpady nepatří v mnoha domácnostech a firmách mezi priority. Stačí však najít spolehlivou společnost, která zajistí odvoz a likvidaci odpadu, případně jeho výkup. Co předtím potřebujete vědět o výkupu kovů a dalších materiálů, které lze vytřídit a recyklovat?

Užitečné informace o výkupu kovošrotu

V rámci výkupu kovošrotu platí samozřejmě jistá omezení. Co se týče lehkého starého i nového šrotu, jeho tloušťka by neměla překročit 4 milimetry, v případě těžkého starého a nového šrotu je akceptovatelná tloušťka 6 milimetrů. Dále se vykupuje litinový kusový odpad nebo lehký odpad nízké čistoty, jako jsou například pračky či bojlery.

Správné a efektivní nakládání s kovošrotem vyžaduje spolehlivé vybavení, mezi které patří například hydraulické lisy, hydraulické nůžky, bagrové nakladače a podobně. Ke slovu se dostávají také speciální linky zajišťující třídění kovošrotu.

Firmy zajišťující výkup a zpracování kovů, výkup papíru a plastů musí reagovat na aktuální situaci na trhu. V poslední době jisté výkyvy způsobilo uvalení cel USA na dováženou ocel nebo také pokles výkupních cen plastů vlivem zastavení výkupu papíru a plastů v Číně.

Zbavte se kovošrotu snadno a bez průtahů

Společnost TSR Czech Republic má, jako největší zpracovatel kovů na našem území, bohaté zkušenosti se zpracováním kovošrotu, ale věnuje se i dalším aspektům nakládání s odpady. Zákazníky si získává zejména seriózním přístupem, širokou sítí poboček, dostatečným zázemím, jednoduchou komunikací a administrativou i maximální odborností. Pozornost je věnována také životnímu prostředí, plochy provozoven jsou zpevněné jako ochrana před průnikem ropných látek, pravidelně servisovaná moderní technika odpovídá přísným standardům a nárokům na provoz. Na stránce http://www.tsrcr.cz/nase-sluzby/srot/ se dozvíte potřebné informace o širokém spektru služeb souvisejících se zpracováním odpadů vhodných k opětovnému použití.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.