Jak přichystat perfektní rozlučku se svobodou

love-163690_1280

Se svobodou se většina lidí loučí jen jednou v životě, a tak by to mělo stát za to. Nezáleží na počtu pozvaných osob, jde čistě o schopnosti organizátorů, jak moc originální program se jim podaří vymyslet. Jenom sedět v hospodě a pít by byla velká škoda.

Zkuste připravit překvapení tomu nešťastníkovi či nešťastnici, kteří brzy přijdou o svou svobodu, a zorganizujte nezapomenutelnou party, na niž budou dlouho vzpomínat. Není to vlastně až tak složité, stačí menší investice do kostýmů, her a doplňků navozujících správnou atmosféru.

Držte se klasiky, nebo vymyslete originální téma

Asi není potřeba vyprávět, v jakém duchu se klasická rozlučka se svobodou nese. Vy ale nemusíte jít s proudem. Udělejte si party třeba na téma hippies, sci-fi, Harry Potter či cokoliv jiného, co má oslavenec rád. Pořiďte si odpovídající karnevalové masky a pojměte to trochu s legrací. Taková příležitost se totiž nebude opakovat.

Vymyslete program, nachystejte hry

Čím legračnější a trapnější to bude, tím lépe budete za pár let na osudný večer vzpomínat. S tímto typem zábavy samozřejmě počkejte, až budou všichni trochu v náladě. Jestli nemáte žádné dost šílené nápady, inspirujte se na internetu nebo si pořiďte rozlučka se svobodou hry. To budete zírat! Oslavenkyně bude rybařit pindíky a hrát o zlatou trofej, oslavenec jistě ocení klasickou hru Člověče, napij se.

Mnohé ze stolních her mohou být také skvělým dárkem pro nastávající manžele. Jistě si na vás vzpomenou, až si budou zpříjemňovat večer s hříšnými kostkami a hrou Harašeníčko.

Hledáte inspiraci?

Podobných blbostí, které dodají rozlučce se svobodou ten správný šmrnc, najdete stovky. Můžete použít brčka s pánským přirozením, dekorace se srdíčky, balonek ve tvaru penisu a jiné vychytávky. Čím budou bláznivější, tím lepší zážitek vás čeká, na to vsaďte jed. Toužíte-li vidět rozlučkový sortiment na vlastní oči, navštivte obchod Ptákoviny Praha Florenc, nebo prozkoumejte jejich e-shop. Ostatní budou zírat, kde jste na takové vtipné blbosti přišli.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.