Jak fungují generické přípravky na zlepšení erekce

man-909049_1280

Erektilní dysfunkce jsou stále častějším problémem a muži ve věku od čtyřiceti let je zažívají zcela běžně. Není tedy potřeba se strachovat, že je s vámi něco v nepořádku. Navíc je na trhu celá řada léků, které nestojí majlant, a přesto pomáhají. Říká se jim generické přípravky.

Generické prostředky jsou velmi přesné kopie originálních léků. Když se na to podíváme z hlediska prostředků na zlepšení erekce, velice známým lékem je modrá Viagra. Tu si ovšem koupí málokdo – je totiž drahá a existují levnější alternativy fungující úplně stejně. Alternativou je například přípravek Kamagra Original, který je považován právě za generikum. Znamená to, že obsahuje zcela totožné účinné látky (sildenafil), avšak díky odlišnému názvu může být prodáván za značně nižší cenu.

I generické produkty jsou pečlivě prověřovány

Stejně jako léky i generika prochází pečlivým prověřováním. Musí obsahovat stejné množství účinné látky, což se zkoumá. Poté, co pacient dostane generikum, měří se množství látky v krvi. V případě, že je stejné jako u původního léku, je prostředek schválen.

Bez receptu a diskrétně online

Obrovskou výhodou generických přípravků je fakt, že se dají běžně koupit bez předpisu. Odpadá tedy nutnost chodit k lékaři a svěřovat se mu s choulostivým problémem. Není ani potřeba navštěvovat lékárnu a přiznávat, že sháníte něco na podporu erekce. Generikum si bez problémů objednáte přes internet. Přijde diskrétně zabalené, takže se nikdo nedozví, co jste si nechali poslat.

Nejdříve však zkuste jiné triky

Ještě než se pustíte do objednávání přípravků na zlepšení erekce, zkuste zvážit, jestli je opravdu potřebujete. Erektilní dysfunkce jsou často jen přechodnou záležitostí způsobenou přemírou stresu. Někdy je na vině také vážnější onemocnění. Zajděte si proto k lékaři na všeobecnou prohlídku, mohlo by se ukázat, že za vaše problémy může například diabetes, o kterém ani nevíte. Zkuste také změnit životosprávu, jíst zdravěji a více sportovat. Generické přípravky jsou sice zaručeným řešením, ale mohlo by to jít i bez nich.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.