Informační rádce

eon-informacni-radce

S příchodem chladných podzimních dnů se vrací období, kdy je nám nejlépe u teplého ústředního topení a horkého šálku čaje. Zároveň se ale objevuje i otázka, na kterou jsme v letních dnech pozapomněli. Zda neplatíme za teplo a další služby nepřiměřeně vysokou částku. Nechte si poradit online od E.ON Rádce.

E.ON Rádce

V dnešní době není těžké najít informace na internetu. E.ON Rádce nabízí možnost bezplatného využití svých služeb pomocí srozumitelného, praktického a online živého poradenství. Ptát se tedy můžete během všedních dnů od 9 do 16.30 hodin. Pomocí článků zaměřených na úspory energií, chytrou domácnost, ekologii i alternativní dopravu zjistíte odpovědi na veškeré vaše dotazy. A pokud je přesto nenajdete, stačí poslat email.

eon-radce

Topná sezóna

Chytrá domácnost topí efektivně. Jde tu o koncept bydlení, který využívá informační technologie pro nastavení a regulaci vytápění, větrání i osvětlení. Ovládání se řídí dálkově prostřednictvím mobilu či tabletu, takže máte domov pod kontrolou. S časovým předstihem rozehřejete radiátory a doma vás přivítá teplo linoucí se z prohřátých místností. Úspory energií začínají rozumnou investicí, která vyžaduje komplexní plán.

Pomoc přírodě

Ekologie začíná tříděním odpadu a recyklací. Chraňme přírodu a její zdroje rozumnou spotřebou energie. Ulehčíme tak i svému rozpočtu. I zachycená dešťová voda uleví naší peněžence. Ekologie v podání moderně smýšlejících stavařů a architektů se projevuje v pasivních domech, jenž snižují účty za vytápění o nemalé peníze.

Pokrok v dopravě

Elegantním symbolem pokrokového životního stylu je elektromobil. Nevypouští žádné škodlivé emise, je tichý a přitom jezdí velmi levně. Díky specializovaným nabíječkám doplníte dostatečné množství energie za poměrně krátkou dobu. Alternativní doprava začíná být stále oblíbenějším protipólem klasických dopravních prostředků. Pomáhejme chránit přírodu i svoje peníze.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.