Horcí bojovníci s nachlazením

tea-1132529_1280-1

Zima se pomalu, ale jistě začíná ujímat nadvlády. A spolu s ní přichází také doba, kdy o nemoci a nachlazení není nouze. Pro náš imunitní systém je totiž přecházení z vyhřáté teplé místnosti do venkovního mrazivého počasí pořádnou zatěžkávací zkouškou. Abyste se ubránili, zkuste se letos na chřipkovou sezonu pořádně připravit. Změňte životosprávu, konzumujte hodně ovoce a zeleniny, abyste neměli nouzi o vitaminy, dopřejte si dostatek kvalitního spánku a začněte se také hýbat – ne náhodou platí staré známé pořekadlo „ve zdravém těle, zdravý duch.“

coffee-563797_1280-1

Nejen životabudič

Řada z nás si nedokáže start do nového dne ani představit bez šálku lahodné kávy. Tento kofeinový nápoj toho však umí daleko více, než jen nastartovat váš organismus po ránu a potlačit únavu. Kvalitní zrnková káva, čerstvě namletá, vás totiž dokáže potěšit vytříbenou chutí a omamujícím aromatem. Dovede být i zdraví prospěšná, dokáže upevnit a zlepšit celkovou imunitu vašeho organismu. Navíc vás krásně zahřeje, a pomoci dokonce může i při léčbě chřipky či nachlazení, tudíž posedět u vonící kávy je tedy jak příjemné, ale i zdraví prospěšné. Díky profesionálním kávovarům si navíc šálek aromatického nápoje můžete snadno připravit také v pohodlí vašeho domova. Splnit očekávání i toho nejnáročnějšího konzumenta zvládnou kávovary značky Nuova Simonelli, které patří mezi absolutní špičku.

Spousta barev, vůní, chutí

Pokud se zrovna neřadíte mezi milovníky kávy, pak si dopřejte šálek horkého čaje. Ten totiž posílí imunitu a dodá vám minerály. Vybírat můžete z nepřeberného množství porcovaných či sypaných čajů mnoha druhů, chutí a vůní, dbejte ale především na kvalitu. Vedle rozhodně nešlápnete se značkou čaje Ahmad tea – na jejích čajích si pochutnávají lidé v desítkách zemí nejrůznějších koutů světa. Vysoce kvalitní čaje nabízí také značka Twinings, v jejímž sortimentu najdete kromě klasických černých či zelených, také nejrůznější ovocné či bylinné čaje. Tak, vychutnejte si svůj oblíbený šálek hezky v klidu a pohodě a nedejte nachlazení a nemocem vůbec žádnou šanci!

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.